شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: بیش از ۷۰۰۰ حلقه صالحین در هرمزگان سازماندهی شد

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: بیش از ۷۰۰۰ حلقه صالحین در هرمزگان سازماندهی شد

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 20 آذر 1395 ساعت 14:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار ترابی از سازماندهی بیش از ۷ هزار حلقه صالحین در استان خبرداد و گفت: رزمایش مدافعان حرم با هدف نشان دادن قدرت ایران به استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا در بندرعباس برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا ترابیفرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در گفت‌وگویی اظهارداشت: رزمایش شهدای مدافع حرم با حضور گردان‌های الی‌ بیت‌المقدس از نواحی سپاه امام سجاد(ع) در منطقه عمومی قلعه قاضی شهرستان بندرعباس برگزار شد. این رزمایش از پنج شنبه 18 آذر ماه در منطقه عمومی قلعه قاضی شهرستان بندرعباس آغاز و تا جمعه 19 ادامه داشت.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) گفت: براساس تقویم سالانه رزمایش‌های بسیج و سپاه استانی، ما باید در طول سال یک نوبت رزمایش الی بیت المقدس به صورت متمرکز برگزار کنیم و این رزمایش نیز براساس همان تقویم  از پیش تعیین شده است.

وی ابرازداشت: با جلسات برگزار شده در تهران و پیشنهاداتی که ما ارائه دادیم مقرر شد تمامی شهرستان‌ها و نواحی به جز شهرستان بشاگرد، نواحی کیش و ابوموسی، گردان‌های سازمانی الی بیت‌المقدس خود را به این منطقه اعزام کنند و سه ناحیه مزبور نیز در محل خودشان برابر همین روز و همین برنامه، رزمایش برگزار کنند.

سردار ترابی گفت: مهم‌ترین پیام رزمایش مدافعان حرم این است که تمامی مردم ایران اسلامی بسیجی هستند و این تعداد گردان الی بیت المقدس سازمان‌دهی شده در این منطقه به نمایندگی از مردم ولایتمدار استان هرمزگان در این رزمایش شرکت کرده‌اند.

وی تصریح‌کرد: نشان دادن قدرت ایران اسلامی به استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار از دیگر پیام‌های رزمایش مدافعان حرم در بندرعباس است.

سردار ترابی ابرازداشت: همه ساله در دو الی سه نوبت کارشناسانی از معاونت‌های مختلف سپاه و سازمان بسیج برای ارزیابی میزان آمادگی‌ گردان‌های رزمی به سپاه  امام سجاد(ع) وارد می‌شوند و وضعیت آمادگی جسمی نیروها، وضعیت نمره تیراندازی نیروها، آشنایی این نیروها به تاکتیک‌های مدنظر را مورد ارزیابی قرار می‌دهند که با افتخار اعلام می‌کنم که تا‌کنون همه بسیجیان با آمادگی خوب ما را سربلند کرده‌اند.

وی اذعان‌داشت: تعلیم و تربیت یکی از برنامه‌های اساسی سازمان بسیج برای نیروهای بسیجی است، تاثیرگذارترین کار تربیتی  جامعه نه تنها در مجموعه سپاه و بسیج بلکه در کل جامعه، اقدامات و کارهایی است که در حلقه‌های بسیج صالحین انجام می‌شود، حلقه‌ها ایده‌آل کارهای تربیتی جامعه است.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: با برگزاری جلسات و نظرخواهی‌های به‌عمل آمده از بسیجیان، موفق شدیم بیش از 7000 حلقه صالحین را با شرایط خاص خود سازماندهی کنیم و با طرح دروس مختلف در قالب حلقه‌های صالحین توانستیم امور این حلقه‌ها را در بعد تربیتی انجام دهیم.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است