شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده منطقه پنجم نیروی‌دریایی‌سپاه : انقلاب اسلامی با وحدت شیعه و سنی ماندگار است

فرمانده منطقه پنجم نیروی‌دریایی‌سپاه : انقلاب اسلامی با وحدت شیعه و سنی ماندگار است

منتشرشده در هرمزگان دوشنبه, 05 مهر 1395 ساعت 09:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار عظمایی  گفت: تا زمانى که شیعه و سنى در کشور در کنار هم این‌گونه متحد و گوش به فرمان رهبری باشند این انقلاب ماندنى و ماندگار است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار على عظمایى فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه در مراسم یادواره شهداى اهل سنت چاه مسلم در جمع مردم و مسئولین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: تا زمانى که شیعه و سنى در کشور در کنار هم این‌گونه متحد و گوش به فرمان رهبری باشند این انقلاب ماندگار است.

 

وی افزود: تا زمانى که یادواره شهدا برگزار می‌کنیم و از این فرزندان و سرو قامتان امت اسلامی یاد می‌کنیم قطعا بدانید این انقلاب ماندگار است، و دشمن از این نوع حرکات می‌ترسد.

 

فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه، اضافه کرد: در هفته دفاع مقدس هستیم ما هرچه داریم از هشت سال دفاع مقدس و جانفشانی عده ای داریم که دل از مادیات دنیوی بریده و آسمانی می‌اندیشیدند.

 

سردار عظمایی تصریح کرد: ما 2888 روز از ایران اسلامی دفاع کردیم 218 هزارشهید و بیش از 540 هزار مجروح تقدیم انقلاب اسلامى کردیم و همچنان محکمتر از گذشته در صحنه هستیم و این ایستادگی در برابر ظلم و استکبار ادامه دارد.

 

گفتنی است، در پایان این مراسم از خانواده شهداى اهل سنت روستاى چاه مسلم، ( شهید طالبى و شهید شجاعى ) و هم‌رزمان شهید طالبى تقدیر به عمل آمد و همچنین از رزمندگان بسیجى و یکی از آزادگان این روستا نیز با اهداى لوح تقدیر شد.

 

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است