شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: نام ایران اسلامی به برکت خون شهدا از محدوده جغرافیای خود فراتر رفته است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: نام ایران اسلامی به برکت خون شهدا از محدوده جغرافیای خود فراتر رفته است

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 03 مهر 1395 ساعت 12:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار ترابی گفت: بحمدالله امروز در بخش صنایع دفاعی به خودکفایی رسیده‌ایم و نام ایران اسلامی به برکت خون شهدا از محدوده جغرافیای ما فراتر رفته است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در حاشیه افتتاح نمایشگاه «طلایه‌داران ایثار» که به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در قشم برپا شده است، اظهار کرد: این روزها یادآور جنگ تحمیلی صدام جنایتکار علیه کشور عزیزمان با خیال واهی تسلط بر میهن ماست که به لطف خدا و رشادت‌های جوانان این سرزمین، همه نقشه‌های شوم علیه ما نقش بر آب شد.

وی افزود: اگر 8 سال دفاع مقدس نبود دنیا به عظمت و اقتدار ما پی نمی‌برد و شاید امروز ایران اسلامی به خودکفایی در عرصه صنایع دفاعی و عرصه‌های دیگر نمی‌رسید.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: امروز به برکت 8 سال دفاع مقدس عطر شهدا در جامعه به مشام می‌رسد و نام ایران اسلامی به برکت خون این مجاهدان از محدوده جغرافیای ما هم فراتر رفته است و جوانان ما نیز بایستی ادامه‌دهنده این راه مقدس باشیم.

سردار ترابی ادامه داد: هشت سال دفاع مقدس سرشار از ایثارگری و از خودگذشتی بود و ما باید این ایثارگری‌ها را برای نسل امروز بازگو کنیم و نگذاریم به فراموشی سپرده شود و اگر این روحیه شهادت‌طلبی در جامعه حفظ شود هیچ کشوری نمی‌تواند به این مرز و بوم تعرض کند.

وی اضافه کرد: اصول دفاعی هر کشور ایجاب می‌کند که در برابر دشمنان خود قوی باشیم و توان دفاعی خود را بالا ببریم و بالا بردن توان نظامی کشور حق ملت است و بحمدالله امروز در بخش صنایع دفاعی به خودکفایی رسیده‌ایم و جوانان و دانشمندان ما نشان دادند که تحریم‌ها ما را از حرکت باز نمی‌دارد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تصریح کرد: اکنون همه اجزای بسیج با ایمان و اراده راسخ آماده جانفشانی در راه آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدای سرافراز و دفاع از کیان کشورمان هستند و اقتدار امروز ایران اسلامی در سایه توجه به موضوع بازدارندگی و رشد توانمندی‌های نظامی به‌دست آمده است و حمایت مردم و تدابیر هوشمندانه و دوراندیشانه رهبر معظم انقلاب از قوای مسلح عامل اصلی در این رشد چشمگیر بوده است.

 

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است