شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان: رویکرد سپاه و بسیج خدمتگزاری به مردم است 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان: رویکرد سپاه و بسیج خدمتگزاری به مردم است 

منتشرشده در هرمزگان دوشنبه, 03 آذر 1399 ساعت 09:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت : رویکرد سپاه و بسیج خدمتگزاری به مردم است.

به گزازرش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذرسالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع بسیجیان بندرسیریک بمناسبت هفته بسیج اظهارداشت:بسیج همواره جلو دار، پیشرو و علمدار و جهادگر در همه ی عرصه ها بوده و هرجا تفکر بسیجی حاکم باشد شکوفایی، تعالی و موفقیت نیز آن جا خواهد بود و اکنون جامعه ی امروزی ما نیازمند این تفکر بسیجی و جهادگرانه است.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) ابرازداشت، علیرغم مشکلات کشور، بن بست نداریم چرا که مردم و بسیج همیشه همراه مسئولین هستند و در سال جاری286هزار بسته های معیشتی تحت عنوان قرارگاه مواسات و همدلی و کمک مومنانه به ارزش بیش از80میلیارد تومان بین افراد نیازمند توزیع شد و این خود یکی از همین همدلی و وحدت مردم، بسیج و مسئولین است.

 

وی اضافه کرد، در سال جاری400میلیارد تومان مردم و خیرین در بحث ساخت و سازهای مدارس، خانه عالم، خانه نیازمندان، مساجد، طرح های آبرسانی، زمین چمن و انواع پروژه های محرومیت زدایی به هم استانی های خود کمک کرده اند .

 

سردار سالاری اضافه کرد: بسیج از بدو تولد برای نظام اسلامی منشا خیر و برکات بوده و همواره درخت پرثمر، پرطراوت و پر اثر برای آحاد جامعه بوده است و برکات بسیج از زمان پیدایش در کنار مسئولین در دفاع مقدس، و تا امروز ادامه دارد و این شجره طیبه بزرگترین شبکه فرهنگی و نظامی در دنیاست که مصداق تمام و کمال تبدیل تهدید به فرصت است.

 

وی درپایان گفت، بسیج چیزی برای پایان ندارد و همیشه و در همه عرصه هاخواهد بود ؛ تمام نگاه بسیج و سپاه خدمت گذاری بی منت به مردم است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است