شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان : امنیت امروز حاصل مجاهدت‌ها و همراهی مردم است

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان : امنیت امروز حاصل مجاهدت‌ها و همراهی مردم است

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 20 آبان 1399 ساعت 12:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گفت: به خواست خداوند در سایه امنیتی که جمهوری اسلامی ایران در این کشور بوجود آورده است بر تک تک مشکلات اقتصادی نیز غلبه خواهیم کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در مراسم معارفه سرگرد پاسدار محمد کاملی به عنوان فرمانده سپاه ناحیه بشاگرد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی با حمایت مردم و اهدای جان‌های فراوان در راه حفظ اقتدار و عزت این کشور به 42 سالگی رسیده است و در شرایطی که همه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا به دنبال ساقط ساختن این نظام بودند اما ملت ایران با قدرت ایستاد و امنیت امروز حاصل مجاهدت‌ها و همراهی مردم است.

وی تحمیل جنگ تحمیلی و به دنبال آن سخت‌ترین تحریم‌های اقتصادی را با هدف به انزوا کشاندن ملت ایران اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: دشمنان غافل از این بودند که ملت ما ملت امام حسین (ع) است و ملتی است که شهادت برای او سعادت و آرزویی بزرگ است.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) با تصریح بر این که مردم بشاگرد با روحیه‌ای انقلابی و اندیشه‌ای همواره در مسیر ارزش‌های انقلاب اسلامی، آماده مجاهدت در راه استقلال و امنیت و آسایش این کشور هستند، افزود: به خواست خداوند در سایه امنیتی که جمهوری اسلامی ایران در این کشور بوجود آورده است بر تک تک مشکلات اقتصادی نیز غلبه خواهیم کرد و همگان نیز شاهدیم که شرایط امروز با گذشته کاملا متفاوت است و خدمات زیادی به مردم این منطقه ارائه شده است.

سردار سالاری ادامه داد: به پشتوانه ملت بزرگ ایران هیمنه آمریکا در جهان شکست و آنچه که ما امروز در بخش‌های مختلف سپاه برای ایستادن در برابر دشمنان بکار می‌گیریم، حاصل دانش و توان بالای فرزندان همین سرزمین است و دشمن سخت از این مسأله بیمناک است.

وی تأکید کرد: برای ایستادن در برابر تهدیدات دشمنان و برخی ایادی منطقه‌ای آنان، همین جوانان غیور بشاگرد کافی است تا با شعار هیأت مناالذله، تمامی هیمنه پوشالی آنان را در هم بکوبند.

سردار سالاری با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی و همه شهدای شهرستان بشاگرد و همه شهدای هرمزگان، بیان داشت: باید راه را از ولی خود بشناسیم و بدانیم که رمز سعادت و توفیق در دنیا و آخرت، حرکت در مسیر ولایت و تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی به 7 سال خدمت صادقانه سرهنگ محمود سلیمانی در سپاه ناحیه بشاگرد اشاره و گفت: شخصیتی ممتاز که در جنگ تحمیلی نیز حضور داشتند و در این سال‌ها در بشاگرد، منشأ خیرات فراوانی بودند و برای ما مصداق شهید زنده هستند که با باوری عمیق در راه خدمت به مردم پای کار بودند و امروز نیز برادر عزیزمان سرگرد محمد کاملی که در این مسؤولیت خطیر قرار می‌گیرند، راه این برادر پرتلاش ما را در تکریم مردم و همراهی و همدلی همه‌جانبه و کادرسازی و رشد نیروهای توانمند این منطقه ادامه خواهند داد.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) به مشارکت کم‌نظیر مردم بشاگرد در حضور در بسیج مردمی اشاره و در پایان عنوان کرد: امنیت و ثبات در این منطقه که منشأ رشد و تعالی نیز بدنبال داشته است، مرهون مشارکت مستمر مردم و مجاهدت در این زمینه است و تداوم این راه به خواست خداوند سبب خارج شدن کامل این منطقه از محرومیت خواهد شد و ما در بخش‌های مختلف نیز شاهد به ثمر رسیدن این مهم هستیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است