شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانبسیج همه امکانات و ظرفیت‌های سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان  درخدمت‌رسانی به بیماران کرونایی

بسیج همه امکانات و ظرفیت‌های سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان  درخدمت‌رسانی به بیماران کرونایی

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 06 آبان 1399 ساعت 10:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان از بسیج همه امکانات و ظرفیت‌های درمانی این سپاه برای خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی در استان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان از بسیج همه امکانات و ظرفیت‌های درمانی این سپاه برای خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی دراستان هرمزگان خبر داد.

 

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام  استان هرمزگان در زمینه مقابله با ویروس کرونا و آسیب ها با ایجاد جلسه ای دستور آغاز به کار دوباره اقدامات دفاع زیستی توسط بسیجیان و گروههای جهادی در استان هرمزگان را صادرنمود.

 

سردار سالاری با اشاره به جلسه ستاد ملی کرونا با حضور رهبر معظم انقلاب( مد ظله العالی) ، تصریح کرد: با فرمان رهبرمعظم انقلاب عشق خدمت رسانی به مردم توسط بسیجیان و پاسداران درراه مقابله با ویروس کرونا را دو چندان نموده است .

 

وی افزود: تمام امکانات بهداشتی و درمانی سپاه استان و پایگاه های مقاومت درتمام محلات و بخش ها و روستا ها برای مبارزه و ریشه کنی این ویروس منحوس بسیج شده اند   .

 

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان در پایان رعایت مسائل بهداشتی را بهترین راه کمک به کادر درمان دانست و گفت: استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی دو اقدام جدی است که مردم می توانند با رعایت آن به یاری کادر درمان که مجاهدانه نزدیک به ۹ ماه است در حال خدمت هستند بشتابند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است