شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانبا همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد(ع)استان هرمزگان صورت گرفت؛ اجرای پروژه آبرسانی به  ۷ روستا 

با همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد(ع)استان هرمزگان صورت گرفت؛ اجرای پروژه آبرسانی به  ۷ روستا 

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 03 آبان 1399 ساعت 11:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: با همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد(ع)استان هرمزگان و در راستای آبرسانی به مناطق محروم هرمزگان، 7 روستا در شهرستان‌های حاجی‌آباد، میناب و بشاگرد از نعمت آب آشامیدنی بهره‌مند شدند.

به گزارش  سپاه نیوز؛ با همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد(ع)استان هرمزگان و در راستای محرومیت زدایی و آبرسانی به مناطق محروم هرمزگان، 7 روستا در شهرستان‌های حاجی‌آباد، میناب و بشاگرد از نعمت آب آشامیدنی بهره‌مند شدند.

 

در این طرح روستاهایی از بخش احمدی حاجی‌آباد، سندرک میناب و بشاگرد به عنوان روستاهای هدف انتخاب و در سریعترین زمان ممکن بحث آبرسانی به مردمان این مناطق محروم در دستور کار قرار گرفت.

 

سهرابی مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان اظهار داشت: یکی از برنامه‌های اصلی و جدی ما در این قرارگاه آبرسانی به مناطق محروم و کمتر برخوردار است.

 

وی افزود: در این طرح ما 7 روستا را انتخاب و هدفگذاری کردیم و با بسیج امکانات توانستیم خوشبختانه به این مناطق آبرسانی کنیم.

 

سهرابی گفت: در این طرح به شهرستان حاجی‌آباد‌، میناب و بشاگرد انتخاب و به 7 روستا آبرسانی انجام شد.

 

وی ادامه داد: روستاهای چک چک، گدارشاه و سردره از توابع دهستان کوهشاه احمدی شهرستان حاجی‌آباد، روستاهای سرکهنان و درپهن در بخش سندرک میناب و روستاهای گاکش، سرزه چارکان و زمین تومان بشاگرد از نعمت آب سالم بهره‌مند شدند.

 

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان گفت: در این مرحله ساخت مخزن و 30 کیلومتر لوله‌گذاری از چشمه تا مخزن و از مخزن به داخل روستا و درب منازل انجام شده است.

 

وی تاکید کرد: این طرح با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان از اعتبارت قرارگاه پیشرفت سپاه و مؤسسه خیریه ابراهیمی تهران در حال انجام است.

 

سهرابی بیان داشت: این طرح آبرسانی در هفته بسیج 99 به بهره‌برداری خواهد رسید، ضمنا از همکاری مردم، شوراها، دهیاران و نواحی مقاومت بسیج و فرمانداری‌های شهرستان‌های فوق که با قرارگاه همکاری داشتند تشکر می‌کنم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است