شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان : پایگاه‌ های بسیج نقش آفرینی خود را با هدف اسلامی شدن محلات گسترش دهند

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان : پایگاه‌ های بسیج نقش آفرینی خود را با هدف اسلامی شدن محلات گسترش دهند

منتشرشده در هرمزگان یکشنبه, 23 شهریور 1399 ساعت 14:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گفت :پایگاه‌ های بسیج نقش آفرینی خود را با هدف اسلامی شدن محلات گسترش دهند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در آیین جشنواره مالک اشتر درشهرستان میناب اظهارداشت:حاج قاسم سلیمانی مالک اشتر زمان بود و ماباید باتمام توان در خدمت رسانی به مردم با عزم انقلابی در مناطق محروم حضور داشته باشیم.

 

وی تصریح کرد: جشنواره مالک اشتردرحقیقت برای تجلیل از زحمات و تلاش‌های یکساله بسیجیانی است که در راستای انجام ماموریت‌های ابلاغی مختلف سپاه و بسیج همت مضاعف و تلاش بی وقفه انجام داده‌اند.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، هدف از برگزاری جشنواره مالک اشتر بسیج ،شناسایی و معرفی واحدهای برتر و اجرای شیوه‌های خلاق در رده‌های مختلف بسیج عنوان کرد و افزود: شهید سلیمانی در بعد نظامی بالاترین درجه را داشت ولی در مقابل خانواده شهداءتواضع و فروتنی ایشان مثال زدنی است و برای همه الگو بودند.

 

 سردار سالاری با بیان این مطلب که دغدغه همه ما بیش از پیش، پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی باشد، تاکید کرد: باید تلاش کنیم مأموریت‌های سازمانی را با تأسی از این ویژگی‌ها و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی با همت و تلاشی مضاعف همراه با نوآوری، اخلاص، تقوا و ایثار انجام دهیم.

 

فرمانده سپاه استان هرمزگان با بیان اینکه پایگاه‌ های اسوه بسیج نقش آفرینی خود را با هدف اسلامی شدن محلات گسترش می‌ دهند افزود: ایجاد رقابت و شور و نشاط میان پایگاهها و تلاش آنهااز دیگر اهداف این جشنواره است.

 

در پایان این جشنواره از ۷۰ رده‌ برتر بسیج  دراین شهرستان تجلیل بعمل آمد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است