شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان خبر داد: آغاز سومین‌مرحله‌ رزمایش‌کمک‌مومنانه ‌با‌ توزیع‌۲۲ هزار بسته‌معیشتی‌ در هرمزگان

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان خبر داد: آغاز سومین‌مرحله‌ رزمایش‌کمک‌مومنانه ‌با‌ توزیع‌۲۲ هزار بسته‌معیشتی‌ در هرمزگان

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 11 شهریور 1399 ساعت 09:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام گفت: ۲۲هزار بسته معیشتی درمرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در استان هرمزگان توزیع می شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذرسالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در مراسم سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه به مناسبت ماه محرم و صفر اظهار کرد: سنگ بنای رزمایش کمک مومنانه از لسان با برکت مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) بنا شد و شاهدبرکات بسیاری در سطح کشور و استان هرمزگان بودیم .

 

وی با بیان اینکه در رزمایش همدلی و موسات کارهای بزرگی شکل گرفت افزود: در این مرحله از ظرفیت های نهادهای انقلابی مانند کمیته امداد ،استان قدس رضوی و همه نهادهای دولتی و غیر دولتی،خیرین و گروه‌های جهادی استفاده شد که مشارکت های چشمگیری داشتند.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان عنوان کرد: ۲۲هزار بسته معیشتی درمرحله سوم رزمایش کمک مومنانه  در استان هرمزگان توزیع می شود.

 

سردار سالاری با بیان اینکه ۲۲ هزار بسته معیشتی در ۱۴ شهرستان استان هرمزگان بسیار ناچیز است اضافه کرد: در این مرحله به هر شهرستان حدود۲هزار بسته می رسد که این  از حداقل هاست و کمک‌های مردم بیشتر از اینها بوده است.

 

وی با بیان اینکه تاکنون شش نوبت از این رزمایش با توزیع و بسته های معیشتی در استان صورت گرفته است تصریح کرد: فاز پایانی این مرحله در اواخر ماه صفر و نزدیک به اربعین صورت می گیرد.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: بنا داریم حدود ۱۰ هزار لباس برای دانش آموزان نیازمند هرمزگان تهیه کنیم و به دست آنها برسانیم که در این مرحله حدود هزار دست لباس توزیع می شود.

 

سردار سالاری درپایان خاطرنشان کرد: از تعمیر یخچال و کولرگازی خانواده های بی بضاعت، تا پرداخت بدهی های اقشار نیازمند  در این مرحله انجام شد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است