شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان :۶۰۰ مسجد در طرح تحول بسیج درهرمزگان شرکت دارند

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان :۶۰۰ مسجد در طرح تحول بسیج درهرمزگان شرکت دارند

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 04 شهریور 1399 ساعت 10:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با اشاره به اینکه جایگاه مسجد در همه ابعاد فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و بصیرتی بسیار حائز اهمیت است گفت :  ۶۰۰ مسجد در طرح تحول بسیج درهرمزگان شرکت دارند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان اظهارداشت: مساجد استان علاوه بر اینکه مکانی برای عبادت هستند، مرکزی برای حل مشکلات و آسیب های جامعه و محلی برای خدمت رسانی به مردم شده اند.

 

سردار سالاری افزود: جایگاه مسجد در همه ابعاد فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و بصیرتی بسیار حائز اهمیت است، به نحوی که جامعه اسلامی با اتکا به آن با وحدت و یکپارچگی بر مشکلات و مصائب خود فائق می آید.

 

وی اظهارداشت: مسجد قلب تپنده جامعه هست که در آن فقیر و غنی، ارباب و رعیت و مردم و مسئولین با هم برابر و در یک صف می نشینند.

 

سردار سالاری بیان داشت: مسجد مظهر آمیختگی دنیا و آخرت و پیوستگی فرد و جامعه در دیدگاه و اندیشه مکتب اسلام است. با این نگاه دل‌های ما برای مسجد می تپد و از شوق و احساس مسئولیت لبریز می شود.

 

وی ادامه داد: با تشکیل قرارگاه های تحول محلات با محوریت مسجد و مدیریت امامان جماعت، مساجد این استان هویت خاصی پیدا کرده اند. مساجد استان علاوه بر اینکه مکانی برای عبادت هستند، مرکزی برای حل مشکلات و آسیب های جامعه و محلی برای خدمت رسانی به مردم شده اند.

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان خاطرنشان کرد: در هرمزگان ۶۰۰ مسجد در طرح تحول محلات شرکت دارند که با کمک مردم و مشارکت مسئولین، پیگیر رفع مشکلات مردم استان هستند.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است