شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگان در راستای محرومیت زدایی از روستاهای میناب انجام شد؛ اجرای ۳۶ پروژه طی ۳ سال

 در راستای محرومیت زدایی از روستاهای میناب انجام شد؛ اجرای ۳۶ پروژه طی ۳ سال

منتشرشده در هرمزگان دوشنبه, 03 شهریور 1399 ساعت 15:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه میناب در راستای منویات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)  برای خدمت به مناطق محروم از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده و در مدت ۳ سال خدمات خوبی به مناطق کمتر برخوردار میناب ارائه کرده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ محرومیت‌زدایی از مهمترین برنامه های سپاه  است و این نهاد انقلابی برای محرومیت زدایی از روستاها و مناطق محروم میناب از هیچ تلاشی دریغ نمیکند و بدون منت به مردم خدمات ارائه می دهد.

 

سهرابی مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه شهرستان میناب اظهارداشت: قرارگاه پیشرفت سپاه حتی در کارهای غیر عمرانی فعالیت دارد و در زمینه‌های فرهنگی تعلیم و تربیت بهداشت و سلامت و اشتغال به مردم خدمت رسانی میکند.

 

وی افزود: طی 3 سال بیش از 36 پروژه در حوزه عمرانی به بهره برداری رسیده است. 

 

سهرابی گفت: احداث مدرسه مخازن آب پروژهای آبرسانی جاده سازی و تسطیح اراضی برای سکونت مردم در مناطق کوهستانی از‌ مهمترین پروژه های قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در روستاهای شهرستان میناب است.

 

وی همچنین افزود: یک مدرسه در روستای تمبو بخش سندرک میناب با زیربنای‌ 304 متر مربع و محوطه سازی 2700 متر مربع با مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران و نوسازی مدارس هرمزگان با اعتباری بالغ بر 600 میلیون تومان در حال احداث است.

 

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه اظهار داشت؛ جهت تجمیع و مهار روان آب ها و چشمه های دائمی با همت مردم نزدیک به 70 حوضچه مدیریت منابع آب در روستاهای‌میناب احداث شده است.

 

وی با بیان اینکه برنامه آینده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در مناطق محروم شهرستان میناب بحث اشتغالزایی و کارهای فرهنگی است گفت:  مردم نقش مؤثری در همه پروژه‌های سپاه دارند و بدون شک اگر همت مردم نباشد کارها به خوبی انجام نمی‌شوند. 

 

بنابراین گزارش قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه میناب با اجرای طرح‌های بزرگ در روستاهای‌محروم این شهرستان زمینه را برای رویش امید دوباره فراهم کرده است. 

 

 

انتهای خبر/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است