شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانتوسط منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه انجام شد ؛ آماده سازی 700بسته کمک معیشتی مواد غذایی 

توسط منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه انجام شد ؛ آماده سازی 700بسته کمک معیشتی مواد غذایی 

منتشرشده در هرمزگان یکشنبه, 02 شهریور 1399 ساعت 15:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه از برگزاری دومین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه همزمان با شروع ماه محرم با آماده‌سازی 700 بسته معیشتی خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی عظمایی فرمانده منطقه پنجم نیروی دریای سپاه  آغاز دومین مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه را همزمان با شروع ماه محرم با آماده‌سازی 700 بسته معیشتی و اعطای آن  بین محرومین، نیازمندان و آسیب‌دیدگان از ویروس کرونا در شهرستان بندرلنگه اعلام کرد.

 

فرمانده منطقه پنجم نیروی دریای سپاه اضافه کرد: دراین مرحله رزمایش 700بسته کمک معیشتی مواد غذایی به ارزش 350هزارتومان و جمعا 252میلیون تومان توزیع خواهد شد.

 

وی افزود: در این مرحله اقلام خوراکی تحت عنوان بسته‌های معیشتی توسط رزمندگان و خانواده‌های آنان در منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه تهیه شده، که در راستای فرامین مقام معظم رهبری(مدظله) بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا توزیع خواهد شد.

 

سردار عظمایی گفت: تمام تلاش رزمندگان و فرماندهان این نیرو با تأسی از سیره ائمه معصومین (ع) حفظ شأن و کرامت نیازمندان است و همه عوامل، دقت لازم را در این امرخواهند داشت که البته گزارش چنین اقداماتی با هدف تشویق سایر افراد جامعه و کارکنان به این امر خیر و خداپسندانه صورت می‌گیرد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حمید براهویی اظهار کرد: چهارمین مرحله نذورات تحت عنوان کمک‌های مومنانه توسط رزمندگان منطقه پنجم نیروی دریایی وخانواده‌هایشان در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب درحال انجام است.

 

وی افزود: الحمدالله خداوند توفیق داده که این مرحله چهارم در این بازه زمانی محرم‌الحرام جمع‌آوری شود و در بین فقراء و نیازمندان تقسیم شود.

 

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه درمنطقه پنجم نیروی دریایی سپاه بیان داشت: از خداوند می‌خواهیم که ان‌شاالله به همه ما توفیق دهد که در این شرایط که خیلی از خانواده‌های نیازمند که زندگی‌اشان تحت تاثیر این ویروسکرونا قرار گرفته بتوانیم باری از دوششان برداریم، که این خود یک حرکت حسینی و یک حرکت علوی است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است