شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانمسئول دفترنمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان:  کمک‌های مؤمنانه وجه تمایز تمدنی ملت ایران را نشان داد 

مسئول دفترنمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان:  کمک‌های مؤمنانه وجه تمایز تمدنی ملت ایران را نشان داد 

منتشرشده در هرمزگان یکشنبه, 19 مرداد 1399 ساعت 09:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفترنمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گفت: ملت ایران با یاری رساندن به نیازمندان در ایام کرونا و توزیع بسته‌ معیشتی در قالب طرح کمک مؤمنانه وجه تمایز و تمدن خود نسبت به سایر کشورهای مدعی تمدن و فرهنگ را به نمایش گذاشت.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین موسی پولادی مسئول دفترنمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان اظهار داشت: پس از فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت همدلی مردمی با افراد نیازمند و آسیب دیده از ویروس کرونا، موجی از کمک‌های مؤمنانه در ماه رمضان شکل گرفت و در بین نیازمندان توزیع شد.

 

 

وی افزود: امروز نیز مرحله اول بخش دوم کمک‌های مؤمنانه مردم شریف هرمزگان به مناسبت دهه ولایت آماده شده و پیش بینی می‌شود 60 هزار بسته آماده و توزیع شود.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام سجاد استان هرمزگان گفت: ما در نمایندگی ولی فقیه سپاه نیز اقدامات خوبی با همکاری نهادهایی همچون اداره کل تبلیغات اسلامی، دفتر نماینده ولی فقیه در استان و اداره اوقاف و سایر ارگان‌های مرتبط با طلاب برای تامین بسته‌های معیشتی برای خانواده‌های طلاب نیازمند انجام دادیم.

 

وی افزود: به همین منظور در مرحله نخست کمک‌هایی به خانواده طلاب نیازمند انجام شد و در این مرحله نیز این کمک‌ها انجام می‌شود.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین ‌پولادی گفت: طلاب در ایام کرونا در امر خدمت‌رسانی و کمک به کادر درمان پیشتاز بودند و خدمات موثری ارائه دادند .

 

وی تصریح کرد: ملت ایران با یاری رساندن به نیازمندان در ایام کرونا و توزیع بسته‌های معیشتی در قالب طرح کمک مؤمنانه وجه تمایز و تمدن خود نسبت به سایر کشورهای مدعی تمدن و فرهنگ را به نمایش گذاشت.

 

انتهای خبر/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است