شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان تاکید کرد: خدمات رسانی گروههای جهادی استان در راستای اقدامات پیشگیرانه و تامین سلامت مردم

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان تاکید کرد: خدمات رسانی گروههای جهادی استان در راستای اقدامات پیشگیرانه و تامین سلامت مردم

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 21 تیر 1399 ساعت 11:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام گفت : گروههای جهادی استان در راستای اقدامات پیشگیرانه و تامین سلامت جوامع شهری با تمام توان به خدمات رسانی می پردازند.

 

  به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان اظهار کرد :هدف از برگزاری رزمایش اخیر دفاع زیستی سپاه و بسیج در حقیقت خدمت بی منت به مردم است تا جامعه را از گزند این ویروس منحوس ایمن نماید .

وی تصریح کرد : سپاه و بسیج همواره دربحران ها و شرایط سخت در کنار مردم خواهند بود و تمام بسیجیان خدمت به مردم را مدال افتخاربرای خود می دانند .

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام خاطرنشان کرد : گروههای جهادی در راستای اقدامات پیشگیرانه وتامین سلامت جوامع شهری همواره با تمام توان به وظیفه ذاتی خود که همانا همیاری و خدمات رسانی است به ایفای نقش می پردازند.

 

سردار سالاری با اشاره به رزمایش کمک مومنانه و رزمایش سراسری اخیر دفاع زیستی بسیج در استان افزود :دراین رزمایشات با هدف هم افزایی و بکار گیری از تمام امکانات و ظرفیت ها برای ریشه کنی و مقابله با این ویروس طرح ریزی و برنامه ریزی لازم انجام گردید که بحمدالله  نتایج وخوبی حاصل شده است.

 

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان یاد آورشد : دراستان هرمزگان پایگاههای مقاومت در راستای مقابله با این ویروس اقدامات بسیار خوبی از قبیل راه اندازی کارگاههای ماسک ،دوخت لباس های گان بیمارستانی ، تهیه مواد ضد عفونی کننده و همچنین اجرای موفقیت آمیز طرح بسیج ملی غربالگری ،ضد عفونی معابرمراکز عمومی وسایر برنامه ها به نحو احسن انجام داده اند.

 

وی عنوان کرد : بسیج جامعه پزشکی استان هرمزگان از رده های تخصصی این سپاه همواره در خط مقدم مبارزه با کرونا درکنار کادر درمان به خدمت می پردازد.

 

سردار سالاری در ادامه با تاکید بر انجام فاصله گذاری اجتماعی و قطع زنجیره این ویروس بیان نمود: مردم عزیز از تردد غیر ضرور در اماکن عمومی و تجمعات پرهیز نمایند تا انشاالله سایه شوم این ویروس منحوس هرچه سریعتر از جامعه محو گردد.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است