شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: با روحیه جهادی بر مشکلات غلبه می کنیم

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: با روحیه جهادی بر مشکلات غلبه می کنیم

منتشرشده در همدان یکشنبه, 08 دی 1398 ساعت 10:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: با روحیه جهادی در غلبه بر  مشکلات پیروز می شویم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همداندر آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه نهاوند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: مقام معظم رهبری در همایش فرماندهان سپاه توصیه‎های مهمی به سپاه داشتند و با توجه به اینکه تاکیدات مقام معظم رهبری به کادرسازی و جوانگرایی سپاه بود، تصمیم گرفته شد تغییراتی در اجرای این امر در سپاه استان داشته باشیم.

 

وی گفت: در سابقه ۴۰ ساله انقلاب همیشه سپاه در کنار مردم بوده است و در عرصه‌های مختلف خوش درخشیده است و افتخار سپاه این است که از مردم و برای مردم است و اقداماتش را با عشق و ایمان و افتخار انجام می‌دهد.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با اشاره به اینکه هرجا نگاه ما جهادی بود، موفق بودیم و همین روحیه است که می‎تواند مشکلات را برطرف کند افزود: در کشور خودمان‌ محصور نشدیم و با نگاه عمیق‎تر به سمتی رفتیم که توطئه‎های دشمنان با حضور انقلاب اسلامی خنثی شدند.

 

وی ادامه داد: امروز انقلاب اسلامی به عنوان الگویی در جهان تبدیل شده است و با اقتدار و صلابت در منطقه حضور فعالی دارد و این از مقاومت و رشادت‎های رزمندگان بود که در مقابل دشمن ایستاد.

 

سردار مجیدی افزود: ️امروز مقاومت در منطقه شکست‎های زیادی بر دشمن وارد کرده است که این‌مقاومت برگرفته از فرهنگ انقلابی و بسیجی ملت ایران اسلامی است.

 

وی با تاکید بر اینکه هرجا‌ نگاه ما انقلابی و جهادی بود موفق بوده‎ایم که با همان روحیه مقاومت می‏توان در مسائل فرهنگی و اقتصادی نیز موفق باشیم گفت: شهرستان نهاوند در بحث مقاومت و جهاد در همه موارد مانند حضور نیروها و... حضور فعالی داشته است و مردم نهاوند در کمک به جبهه مقاومت بسیار خوب عمل کردند و دارای روحیه جهادی هستند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است