شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:شهید «قهاری‌سعید» در بحث‌های مدیریتی و ارتباط با مردم بی‌نظیر بود

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:شهید «قهاری‌سعید» در بحث‌های مدیریتی و ارتباط با مردم بی‌نظیر بود

منتشرشده در همدان یکشنبه, 06 اسفند 1396 ساعت 09:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه شهید «قهاری سعید» بسیار زیبا با خدا راز و نیاز می‌کرد، گفت: شهید «قهاری» در بحث‌های مدیریتی، ارتباط با مردم و ارتباط با زیردست بی‌نظیر بود و می‌توان از وجود ایشان در این عرصه‌ها به عنوان الگو  استفاده کرد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در مراسم بزرگداشت سردار شهید «سعید قهاری سعید» شهید شاخص سال 96 استان همدان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: خداوند را شاکریم که بار دیگر توفیقی شد به مناسبت سالگرد یکی از سرداران بزرگ اسلام امروز گرد هم بیاییم و از برکات این شهید استفاده ببریم.

 

وی با بیان اینکه اعمال و رفتار شهید «قهاری» بر کسی پوشیده نیست، گفت: ایشان سال‌های سال برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی در مناطق مختلف حضور داشتند.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان عنوان کرد: شهید «قهاری سعید» به عنوان یک الگو برای مجموعه بود و رفتار و کردار این شهید طوری بود که وقتی به مناطقی که ایشان حضور یافته می‌رویم همگی از این شهید بزرگوار به عنوان نیکی یاد می‌کنند.

 

وی گفت: شهید «قهاری سعید» به عنوان شهید سال 96 انتخاب شد و توفیقی بود که جلسات و مراسم‌های مختلفی در این استان از جمله نهاوند و اسدآباد برگزار شد که توانستیم گوشه‌ای از زندگی این شهید را معرفی کنیم.

 

سردار مجیدی ابراز داشت: شهید «قهاری» در بحث‌های مدیریتی، ارتباط با مردم و ارتباط با زیردست بی‌نظیر بود و می‌توان از وجود ایشان در این عرصه‌ها به عنوان الگو و به نحو احسن استفاده کرد.

 

وی با اشاره به اینکه شهید «قهاری سعید» بسیار زیبا با خدا راز و نیاز می کرد، گفت: ایشان در کنگره بزرگداشت شهدا از شهدا می‌خواهد که «خدایا به ما توفیق بده که در سال آینده من هم در کنار شهدا قرار بگیرم» و این نشان ازعملکردصادقانه شهید بزرگوار بود.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ضمن تأکید بر ترویج سیره شهدا و ضرورت نشر آن در جامعه عنوان کرد: باید از زندگی شهید «قهاری سعید» و دیگر شهدا استفاده کرد.

 

انتهای خبر/09

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است