شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان مطرح کرد : راهپیمایی 22 بهمن نشان از وحدت و حضور همیشه در صحنه ملت انقلابی ایران

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان مطرح کرد : راهپیمایی 22 بهمن نشان از وحدت و حضور همیشه در صحنه ملت انقلابی ایران

منتشرشده در همدان دوشنبه, 23 بهمن 1396 ساعت 10:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان مطرح کرد : راهپیمایی 22 بهمن نشان از وحدت و حضور همیشه در صحنه ملت انقلابی ایران است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم گنجعلی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر ، با تأکید بر حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن گفت: برگزاری باشکوه راهپیمایی 22 بهمن ماه نشان از وحدت و حضور همیشه در صحنه ملت انقلابی ایران بوده و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان است.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین گنجعلی اظهار داشت: وقتی جامعه طاغوتی به جامعه الهی تبدیل می‌شود این تغییر اجتماعی مثبت است و اگر جامعه الهی به جامعه طاغوتی تبدیل شود این تغییر اجتماعی منفی است و ما در طول تاریخ هردو تغییر را دیده‌ایم.

 

وی با بیان اینکه به هر تغییری انقلاب نمی‌گویند، افزود: انقلاب یعنی تحول، یعنی دگرگونی و  در یک تقسیم کلی انقلاب یا فردی است یا اجتماعی، یعنی گاهی تحول و تغییر در فرد ایجاد می‌شود و گاهی ممکن است این تغییر و تحول در اجتماع صورت گیرد.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان تصریح کرد: یک انقلاب و تغییر یا مثبت است یا منفی که این تقسیم به انقلاب فردی و انقلاب اجتماعی نیز مربوط است؛ تحولی که در انسان ایجاد می‌شود انسان کافر مسلمان می‌شود این تغییر و تحول مثبت است و گاهی این موضوع برعکس بوده و یک انسان مومن و خداپرست به سمت شرک و نفاق برود و بی‌دین شود این تغییر و تحول منفی است و در اجتماع نیز همین گونه است.

 

وی ابراز داشت: وقتی جامعه طاغوتی به جامعه الهی تبدیل می‌شود این تغییر اجتماعی مثبت بوده و اگر جامعه الهی به جامعه طاغوتی تبدیل شود این تغییر اجتماعی منفی است و ما در طول تاریخ هردو تغییر را دیده‌ایم، هم انسانی و هم اجتماعی، در صدر اسلام چهره‌هایی چون ابوذر، مقداد و... اینان کسانی هستند که اسم آنها ماندگار شده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین گنجعلی عنوان کرد: تاریخ ثابت کرده است اگر انقلاب فردی صورت نپذیرد انقلاب اجتماعی ممکن نمی‌شود و انقلاب‌ها در صورتی ماندگار هستند که خود افراد نقش مستقیم و مثبت در تغییر و تحول آن داشته باشند.

 

وی گفت: حضرت امام (ره) ابتدا انقلاب فردی ایجاد کرد تا زمینه‌ای شود برای تحقق انقلاب اجتماعی و حضور مردم در انقلاب اسلامی ایران با اتحاد و یک رنگی بود.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان تصریح کرد: امروز نیز دشمنان همچنان به دنبال فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران هستند و ما این را در طول سال‌هایی که از عمر با برکت انقلاب می‌گذرد مشاهده کرده‌ایم.

 

وی با بیان اینکه دشمنان هیچ‌گاه از دشمنی دست بر نمی‌دارند، ابراز داشت: فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان گواه این امر بوده و ما باید هوشیار باشیم.

 

حجت الاسلام والمسلمین گنجعلی با تأکید بر حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن گفت: برگزاری باشکوه راهپیمایی 22 بهمن ماه نشان از وحدت و حضور همیشه در صحنه ملت انقلابی ایران و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان است.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است