شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانسی و ششمین دوره از مسابقات نیمه نهایی کارکنان سپاه همدان برگزار شد

سی و ششمین دوره از مسابقات نیمه نهایی کارکنان سپاه همدان برگزار شد

منتشرشده در همدان یکشنبه, 19 آذر 1396 ساعت 12:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سی و ششمین دوره ازمسابقات نیمه نهایی قرآن کریم با حضور 135 نفر از کارکنان رسمی ، یپمانی ، خرید خدمت و کارکنان وظیفه در نماز خانه سپاه انصار الحسین علیه السلام استان همدان برگزار شد .

 

به گزارش سپاه نیوز؛ در افتتاحیه این دوره از مسابقات حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم گنجعلیمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان همدان ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم صلوات ا.. علیه اظهار داشت:امروز بسیاری از جوامع غربی از نور قرآن بی بهره اند و ما باید شاکر این نعمت خداوند متعال باشیم که در کشوری زندگی میکنیم که تمام قوانین آن بر اساس دستورات قرآنی است.

 

حجت الاسلام والمسلمین گنجعلی گفت : پیامبر اکرم (ص) اولین منادی وحدت درصدر اسلام بود و قرآن را حبل المتین و نقطه وحدت و پیکپارچگی مسلمانان قرار داد و با تمسک به قرآن توانست بر کفر واستکبار پیروز شود.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان همدان ادامه داد : پیامبر اکرم باایجاد برادری و اخوت برای جوامع دیگر سرمشق شد و با تمدن نوین تاسیس شده به سمت نظام اسلامی حرکت کرد و دشمنان اسلام در مقابل این تمدن اسلامی سر فرود آوردند.

 

وی اضافه کرد: قرآن حبل الهی است و همه آموزه های دینی حبل الهی هستند و قرآن ریسمانی است که هر کس به آن چنگ بزند و در کنار آن باشد پیروزاست.

 

حجت الاسلام والمسلمینگنجعلی در ادامه گفت: پیامبر قران را برای دلهای بیدار می خواند نه برای دلهای مرده ای که از آن فهم و درکی ندارند.

 

وی در پایان اضافه کرد: ما باید شاکر باشیم که در جوار قران هستیم و از گنجینه بی نهایت آن باید کمال استفاده را ببریم.

 

در ادامه مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصار الحسین علیه السلام استان همدان گفت: هدف از برگزاری مسابقات قرا ن در سپاه ترویج فرهنگی قرآنی در بین کارکنان و مانوس شدن با قرآن می باشد.

 

علی اکبر کریمپور افزود : امسال سی و ششمین دوره از مسابقات نیمه نهایی قرآن با حضور 135 نفر از منتخبین مسابقات مقدماتی  نواحی بر گزار می شود.

 

وی اضافه کرد: در این دوره از مسابقات کارکنان رسمی و وظیفه در پنج رشته قرائت ، ترتیل ، اذان ،حفظ و مفاهیم با یکدیگر به رقابت می پردازند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است