شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانرئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خبر داد: برگزاری اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی با ظرفیت 16 هزار نفر

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خبر داد: برگزاری اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی با ظرفیت 16 هزار نفر

منتشرشده در همدان شنبه, 06 آبان 1396 ساعت 09:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خبر داد: اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی با ظرفیت 16 هزار نفر برگزار می شود.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار مرتضی سیاهوشی رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به رسالت سازمان بسیج دانش‌آموزی و با بیان اینکه در سال 96 برنامه‌ها با راهبرد دانش‌آموز محوری، رویکرد تربیتی و جهت‌گیری انقلابی در سطح دانش‌آموزی اجرا شد، تاکید کرد: یکی از مهم‌ترین این برنامه‌ها اجرای طرح یاوران ولایت است.

 

وی با بیان اینکه برنامه یاوران ولایت با شعار «دانش‌آموز انقلابی، مدرسه انقلابی» برگزار شد، گفت: این برنامه ویژه فرماندهان پایگاه‌ها به صورت شبانه روزی در مدت دو هفته در مرکز استان  با هدف کادرسازی برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی و کمک به تربیت دانش‌آموزان تراز انقلاب برگزار شد.

 

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه اردوهای جهادی بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری در سازمان بسیج دانش‌آموزی استان همدان برگزار شد، افزود: در ایام نوروز با حضور 200 نفر و در ایام تابستان به تعداد یک هزار ساعت به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و اجرای اردوهای تربیتی برگزار شد.

 

وی به برگزاری حلقات صالحین به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های مهم و محوری سازمان بسیج دانش‌آموزی استان همدان اشاره و تاکید کرد: نیمی از تعداد 287 دانش‌آموز استان، بسیجی هستند که برای این دانش‌آموزان 261 حلقه متربی و 11 حلقه سرگروه برگزار می‌شود.

 

سیاهوشی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در برگزاری اردوهای راهیان نور یادآور شد: سهم استان همدان در برگزاری اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی  16 هزار نفر است که  از این میزان 3 هزار و 700 دانش‌آموز به منطقه عملیاتی غرب اعزام شده و مابقی در ایام اسفند به منطقه عملیاتی جنوب اعزام خواهند شد.

 

وی خاطرنشان کرد: برگزاری شورای علوی و فاطمی از دیگر برنامه‌های استان است که به بررسی چالش و مسائل دانش‌آموزان می پردازد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است