شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانبسته های حمایتی، معیشتی، البسه و لوازم التحریر به همت بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان توزیع شد

بسته های حمایتی، معیشتی، البسه و لوازم التحریر به همت بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان توزیع شد

منتشرشده در همدان چهارشنبه, 03 آبان 1396 ساعت 15:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مدیرفنی، عمرانی بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان خبر داد:  بیش از 300 بسته حمایتی و معیشتی در استان همدان توزیع شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ علی‌اصغر رحیمی مدیرفنی، عمرانی بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از توزیع بیش از 300 بسته حمایتی، معیشتی، البسه و لوازم التحریر توسط بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) در استان همدان خبر داد.

 

وی اظهار داشت: با همکاری مسئولین بسیج سازندگی شهرستان‌ها و گروه‌های جهادی، بیش از 300 خانواده مستحق و نیازمند برای حمایت و برخورداری از طرح محرومیت زدایی بسیج سازندگی شناسایی شدند.

 

مدیرفنی، عمرانی بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان خاطرنشان کرد: در راستای حمایت از زوج‌های جوانی که در آستانه ازدواج قرار داشتند اما به دلیل مشکلاتی از قبیل عدم توانایی در  تهیه جهیزیه موفق به این امر نمی‌شدند اقدام به توزیع 7 سری جهیزیه شامل، یخچال، تلویزیون، فرش،ماشینن لباسشویی، سرویس غذاخوری و پذیرایی و ... شد.

 

وی یادآور شد: در تهیه جهیزیه همدلی و همکاری صورت گرفته بسیار چشمگیر بود به نحوی که ما توانستیم با حداقل هزینه، کامل‌ترین و با کیفیت‌ترین جهیزیه را تهیه و در اختیار این عزیزان قرار دهیم.

 

رحیمی تصریح کرد:، مرحله دوم حمایت های خود از خانواده های مستحق و نیازمند را نیز به زودی خواهیم کرد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است