شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده پایگاه مقاومت بسیج بیت المقدس : زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ جهاد و ایثار و شهادت ضرورت است

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بیت المقدس : زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ جهاد و ایثار و شهادت ضرورت است

منتشرشده در همدان دوشنبه, 24 مهر 1396 ساعت 10:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بیت المقدس روستای توانه با اشاره به جنگ نرم دشمن و هدف قرار دادن جوانان گفت: با توجه به این هجمه و جنگ نرم دشمن باید شهدا را به نسل جوان معرفی کرد و به ترویج فرهنگ ایثار و مجاهدت فی سبیل الله پرداخت تا دشمن در این جنگ نیز ناکام بماند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ عباس جلالی فرمانده پایگاه مقاوت بسیج بیت المقدس روستای توانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن سالگرد شهید «کرمعلی مالمیر» جمعی از بسیجیان پایگاه بیت المقدس به همراه روحانی روستا با خانواده این شهید معزز دیدار کردند.

 

وی با اشاره به برنامه‌های این پایگاه و دیدار با خانواده شهدا افزود: مهمترین هدف این دیدارها و مراسم زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا است.

 

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بیت المقدس روستای توانه تصریح کرد: پایگاه مقاومت بسیج توانه همزمان با فرا رسیدن سالگرد شهادت شهدای این روستا با خانواده‌های معظم این شهدا دیدار می‌کند.

 

وی ادامه داد: غبارروبی مزار شهدا و نصب بنر و پرچم درب منزل خانواده شهدا نیز از دیگر اقدامات اجرایی است که موجب زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ جهاد و ایثار و شهادت می‌شود.

 

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بیت المقدس روستای توانه عنوان کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) شهدا مثل آیه‌های قرآن مقدس هستند.

 

وی با اشاره به جنگ نرم دشمن و هدف قرار دادن جوانان تصریح کرد: با توجه به این هجمه و جنگ نرم دشمن باید شهدا را به نسل جوان معرفی کرد و به ترویج فرهنگ ایثار و مجاهدت فی سبیل الله پرداخت تا دشمن در این جنگ نیز ناکام بماند.

 

جلالی خاطرنشان کرد: شهید «همدانی» مجاهد فی سبیل الله و مدافع حرم آل الله(ع) و حبیب سپاه و فرمانده دل‌ها را باید نسل جوان بشناسد و بداند که این مرد مومن و انقلابی و ولایت پذیر لحظه ای از آرمان‌های امام(ره) و انقلاب و شهدا و رهبری عقب نشینی نکرد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است