شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: اصحاب رسانه‌ دارای روحیه جهادی هستند

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: اصحاب رسانه‌ دارای روحیه جهادی هستند

منتشرشده در همدان شنبه, 28 مرداد 1396 ساعت 09:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به ظرفیت بالای رسانه‌ها در موضوعات مختلف گفت: اصحاب رسانه‌ دارای روحیه جهادی هستند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ، در مراسم افتتاح دفتر نمایندگی خبرگزاری بسیج در ملایر با اشاره به سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی اظهار داشت: آزادگان سفیری برای نظام جمهوری اسلامی در عراق بودند و در این ایام باید این روزهای طلایی را ارج نهیم. 

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه همزبانی و همصدایی تاثیرات بسیار خوبی خواهد داشت، با اشاره به نقش رسانه‌ها در جامعه گفت: در بحث طرح «کرامت» که یکی از ماموریت‌های اصلی دستگاه‌های کشوری و لشکری شهرستان ملایر است، می توان برانگیختگی و ایجاد انگیزه و توجه را در جامعه ایجاد کرد تا یک حرکت عمومی به وجود آید .

 

وی با اشاره به ظرفیت بالای رسانه‌ها در موضوعات مختلف تصریح کرد: باید از این ظرفیت به صورت نوشتاری و زبانی استفاده کرد.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ابراز داشت: در بحث اقتصاد مقاومتی که از تاکیدات مقام معظم رهبری است رسانه‌ها از ظرفیت فراهم شده در راستای انجام ماموریت‌ها و رسالت‌های اصلی بهره گیرند.

 

وی با تأکید بر حفظ روحیه جهادی و با بیان اینکه اصحاب رسانه‌ دارای روحیه جهادی هستند، خاطرنشان کرد: با روحیه جهادی می‌توان بر مسائل فائق آمد.

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است