شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری نفوذ از اهمیت بالایی برخوردار است

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری نفوذ از اهمیت بالایی برخوردار است

منتشرشده در همدان سه شنبه, 17 مرداد 1396 ساعت 15:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در بحث نفوذ، گفت: تاکید فراوان حضرت آقا در بحث نفوذ، نشان می دهد که این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همداندر جمع کارکنان سپاه ناحیه اسدآباد با اشاره به سرکشی از نواحی اظهار داشت: هدف از این کار افزایش انس و مودت بین کارکنان برای رسیدن به اهداف سپاه است. 

 

وی با اشاره به چهار موضوع که در اولویت امور قرار دارد، افزود: اولین موضوع ارتقا سطح معنویت در سپاه است و این موضوع به این معنی نیست که معنویت در سپاه کم شده است. بنابراین مهم است که در بحث بالابردن سطح معنویت همت و تلاش کنیم و این امر مستلزم حمایت فرماندهان سپاه در همه جوانب است. 

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه دومین موضوع در خصوص رفتار و اهداف شایستگی پاسداری است، ابراز داشت: رفتار و شایستگی پاسداری را باید به بیرون از محدوده سپاه ببریم تا در جامعه تاثیرگذار باشیم. 

 

وی ادامه داد: سومین موضوع فراهم کردن آمادگی های همه جانبه در سطح سپاه است که آمادگی دفاعی و فرهنگی یکی از مطالبات بسیار بزرگ است که امید است بتوانیم آن را عملیاتی کنیم. 

 

سردار مجیدی چهارمین مورد را توجه ویژه به ابلاغ برنامه های سالیانه دانست و گفت: با توجه به اینکه در سال های گذشته برنامه‌های ابلاغی از بالا به پایین ابلاغ می شد اما امسال این برنامه ها از طرف خود استان ها برنامه ریزی شده است و این زمینه را برای اجرای کیفی برنامه ها فراهم می‌سازد.

 

وی در ادامه با تأکید بر توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی وعملیاتی کردن آن توسط پاسداران عنوان کرد: تاکید فراوان حضرت آقا در بحث نفوذ، نشان می دهد که این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان یادآور شد: وظیفه ما امروز در بسیج خدمت‌رسانی به مردم است که از مصداق‌های بارز این خدمات می توان به محرومیت‌زدایی در بخش های مختلف و تلاش در راستای سوق دادن جوانان به ازدواج و برنامه های دیگر است که باید این برنامه ها را ارتقا دهیم.

 

سردار مجیدی در پایان سخنانش از ابلاغ برنامه های خوبی در ابعاد مختلف برای بالا بردن اثرگذاری در نواحی خبر داد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است