شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان تاکید کرد : لزوم تبیین و نهادینه کردن فرمایشات مقام معظم رهبری در جامعه

فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان تاکید کرد : لزوم تبیین و نهادینه کردن فرمایشات مقام معظم رهبری در جامعه

منتشرشده در همدان شنبه, 14 مرداد 1396 ساعت 08:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان گفت: باید در اولین گام فرمایشات مقام معظم رهبری را در جامعه نهادینه کنیم تا همه درک و فهم مشترکی نسبت به بیانات ایشان داشته باشیم.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان ، در جمع پاسداران سپاه ناحیه ملایر ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) و دهه کرامت با بیان اینکه در سپاه باید صادقانه و خالصانه کار کرد، اظهار داشت: باید در سپاه با نیت خالص کار کرد.اگر صادقانه و با خدا معامله کردیم و جلو آمدیم به طور قطع خداوند کمک خواهد کرد. 

 

وی عنوان کرد: ما را با شهدا می شناسند و امیدواریم شهدا دست ما را بگیرند تا این مسئولیت سنگین را انجام دهیم .

 

فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان اظهار داشت: باید صادقانه کار کنیم و فرمایشات مقام معظم رهبری را در رأس کار خود قرار دهیم.

 

وی با اشاره به بحث نفوذ در سخنان مقام معظم رهبری تصریح کرد: بیش از 100 بار این مورد در سخنرانی های ایشان تکرار شد.

 

سردار مجیدی با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در مسئله «آتش به اختیار» گفت: باید در مسائل فرهنگی «آتش به اختیار»عمل کنیم . رهبری از مردم می خواهند خودشان بیایند پای کار و وظیفه و رسالت همه را تعیین فرمودند . ما پاسداران وظیفه داریم تا آن جا که بتوانیم در مسائل فرهنگی قدم برداریم . 

 

فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه باید زمینه را فراهم کنیم که فرمایشات رهبر به گوش مردم برسد، افزود: مردم در گیرودار مشکلات زندگی خود هستند و نمی توانند به موضوعات ورود پیدا کنند ما وظیفه داریم ورود پیدا کنیم و درک درستی از فرمایشات ایشان را ارائه دهیم و این بسیار مهم است.

 

وی با اشاره به اینکه امروز خط مقدم جبهه مقاومت در سوریه است، خاطرنشان کرد: سخنان رهبر را برای مردم بازگو کنید تا مردم بصیرت پیدا کنند و بدانند حساسیت‌ها کجاست.

 

سردار مجیدی افزود: باید در اولین گام فرمایشات مقام معظم رهبری را نهادینه کنیم تا همه درک و فهم مشترکی نسبت به بیانات ایشان داشته باشیم.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است