شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده بسیج ادارات استان همدان : آتش به اختیار یعنی مقابله با تمام توان در برابر شبیخون فرهنگی دشمن

فرمانده بسیج ادارات استان همدان : آتش به اختیار یعنی مقابله با تمام توان در برابر شبیخون فرهنگی دشمن

منتشرشده در همدان سه شنبه, 10 مرداد 1396 ساعت 16:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده بسیج ادارات استان همدان گفت: آتش به اختیار به معنای کار فرهنگی و مقابله با تمام توان در برابر شبیخون فرهنگی دشمن است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار احد امیری فرمانده بسیج ادارات استان همدان در برنامه آمادگی بسیجیان همدان که با حضور 40 نفر از بسیجیان برگزار شد، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص مسائل فرهنگی اظهار داشت: حضرت آقا مراحل ورود و نفوذ دشمن به فرهنگ جامعه ایرانی و اسلامی را به تدریج طی سال های عمر انقلاب اسلامی بیان فرمودند و جامعه را نسبت به این موضوع آگاه کردند.

 

وی افزود: استفاده اخیر مقام معظم رهبری از واژه «آتش به اختیار» که در ابتدا واژه نظامی به نظر می‌رسد از متن قرآن سوره سبا استخراج شده است که وقتی دشمن به شما نزدیک شده دوتادوتا و سه تاسه تا قیام کنید تا بتوانید دشمن را به عقب برانید و خود و جامعه را حفظ کنید.

 

فرمانده بسیج ادارات استان همدان با اشاره به جنگ نرم و نفوذ دشمن تصریح کرد: آتش به اختیار به معنای کار فرهنگی و مقابله با تمام توان در برابر شبیخون فرهنگی دشمن است و باید با بصیرت‌افزایی جامعه را نسبت به این امر آگاه کرد تا در مقابل توطئه‌های دشمنان بایستند و آن را خنثی کنند.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است