شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه همدان مطرح كرد : نیروهای مسلح ولايتمدار ، عامل اقتدار کشور

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه همدان مطرح كرد : نیروهای مسلح ولايتمدار ، عامل اقتدار کشور

منتشرشده در همدان شنبه, 16 ارديبهشت 1396 ساعت 15:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین گنجعلی با بیان اینکه اقتدار کشور به وجود نیروهای مسلح با ایمان و ولایی است، گفت: به لطف خدا و وجود رهبری آگاه و فرزانه، نیروهای مسلح ایران اسلامی در اوج اقتدار قرار دارند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم گنجعلی مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه همدان با اشاره به اینکه سپاه درعرصه‌های مختلف تحول‌آفرین و نقش‌آفرین بوده است، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای مقابله با دشمن چه در عرصه‌های مقابله با جنگ سخت و چه در عرصه جنگ نرم اقدامات منحصر به فرد و موفقی داشته است.

 

وی تصریح کرد : نیروهای مسلح باید دارای چند ویژگی شاخص باشند . دشمن‌شناسی ، جریان‌شناسی، معرفت‌افزایی، برخورداری از معنویت و تقویت اعتقاد دینی را از موضوعاتی دانست که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه نباید زمینه معنویت در سپاه کاهش یابد، افزود: امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری نیز همواره بر لزوم تقویت معنویت در بین نیروهای مسلح و مجموعه‌های نظامی و انتظامی تأکید داشتند.

 

وی با اشاره به  اینکه اقتدار کشور به وجود نیروهای مسلح با ایمان و ولایی است، گفت: به لطف خدا و وجود رهبری آگاه و فرزانه، نیروهای مسلح ایران اسلامی در اوج اقتدار قرار دارند و دشمن جرأت کوچکترین تعرض به این کشور را ندارد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین گنجعلی از فعالیت‌ها و اقدامات نمایندگی ولی فقیه در سپاه در زمینه افزایش معنویت و بصیرت در بین کارکنان سپاه سخن به میان آورد و ادامه داد: اگر معنویت باشد می‌توان با تعداد کم هم در مقابل دشمنان ایستادگی کرد و پیروز میدان شد.

 

وی با بیان اینکه آمادگی روحی فراتر از آمادگی جسمانی است، افزود: در هشت سال دفاع مقدس ثابت شد که قدرت ایمان و ولایتمداری بر تمام قدرت‌های جهانی پیشرفته فائق می‌آید.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه خداوند متعال در قرآن کریم فرموده که با قدرت ایمان می‌توان همیشه پیروز بود، تأکید کرد: برخورداری از ایمان، صبر و پایداری مهمتر از تعداد نفرات است که این موضوع  باید همیشه مد نظر باشد.

 

وی با بیان اینکه هر سرباز در سپاه اسلام با قدرت ایمان می‌تواند در مقابل 10 نفر مبارزه کند؛ ادامه داد: بنابراین تمام پاسداران نظام اسلامی باید خود را به این مرحله برسانند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین گنجعلی برخورداری از اتحاد، انسجام و وحدت را دیگر عامل اقتدار نیروهای مسلح در کشور دانست و افزود: نیروهای مسلح و انتظامی کشور تحت فرمان مقام عظمای ولایی با یکدیگر متحد هستند به همین دلیل دشمن نمی‌تواند کاری از پیش ببرد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است