شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان: آمریکا و اروپا در عمل و ذات خود علیه اسلام و انقلاب متحد هستند

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان: آمریکا و اروپا در عمل و ذات خود علیه اسلام و انقلاب متحد هستند

منتشرشده در همدان شنبه, 02 ارديبهشت 1396 ساعت 12:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار ابوحمزه  گفت: آمریکا و اروپا ممکن است در ظاهر در مورد ایران اسلامی و اسلام با هم اختلاف داشته باشند ولی در عمل و در ذات خود علیه اسلام و انقلاب متحد هستند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان در جمع کارکنان سپاه ناحیه همدان با اشاره به تحولات غرب آسیا اظهار داشت: آمریکا و اروپا ممکن است در ظاهر در مورد ایران اسلامی و اسلام با هم اختلاف داشته باشند ولی در عمل و در ذات خود علیه اسلام و انقلاب متحد هستند. 

 

وی افزود: می‌طلبد که مسئولین ما هیچ گاه فریب اختلاف آنها را نخورند چرا که آنان در خوی استکباری با هم هستند و از موضعی که دارند عقب نشینی نخواهند کرد.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با اشاره به بحث انتخابات گفت: ملت ما باید بیش از پیش هوشیار باشند و با بصیرت خودشان را حفظ کنند چرا که دشمن چه در خارج و چه در داخل در صدد توطئه است. 

 

وی خاطرنشان کرد: اهداف استکبار چه آمریکا و چه اروپا و چه حامیان آنان در منطقه براندازی نظام اسلامی است و این آرزو را با وجود ملت ایثارگر و از خود گذشته ایران اسلامی ، انشاء الله به گور خواهند برد.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است