شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان عنوان کرد : عمق‌بخشی داخلی مهمترین ماموریت سپاه و بسیج/ بسیج سازندگی یعنی ایجاد اشتغال و فعالیت

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان عنوان کرد : عمق‌بخشی داخلی مهمترین ماموریت سپاه و بسیج/ بسیج سازندگی یعنی ایجاد اشتغال و فعالیت

منتشرشده در همدان چهارشنبه, 30 فروردين 1396 ساعت 11:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار ابوحمزه گفت: مهمترین ماموریت سپاه و بسیج یعنی عمق بخشی داخلی است که باید ارزش‌ها و هنجارهای انقلاب از قبیل معرفت ، بصیرت ، فرهنگ کار و تلاش را در بدنه جامعه نهادینه کنیم.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در همایش اقتصاد مقاومتی در نهاوند ضمن تبریک اعیاد گذشته ماه رجب اظهار داشت: ماه رجب درسی است برای ورود به ماه های بعدی که شعبان و رمضان باشد .

 

وی افزود: اقتصاد مقاومتی یکی از مهمترین دغدغه‌های مقام معظم رهبری و اولویت اول کشور ما است که در سال های اخیر بسیار به آن اشاره شده و سپاه و به خصوص بسیج سازندگی به خوبی در این امر ورود پیدا کرده است .

 

سردار ابوحمزه افزود: بسیج سازندگی یعنی ایجاد اشتغال، فعالیت و حرکت برای رفاه جامعه و کاری که انجام می دهید عمق بخشی است و کاری اساسی برای ایجاد اشتغال و رفاه در جامعه و با این کار مشکلات دیگر نیز برطرف خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه سپاه و بسیج پنج ماموریت اصلی دارند، تصریح کرد: این مأموریت‌ها شامل مقابله با تهدید سخت در عرصه نظامی، مقابله با تهدید نیمه سخت، مقابله با تهدید نرم و تحقق بسیج ده‌ها میلیونی است که این چهار ماموریت بستر و زمینه و مقدمه‌ای برای آخرین و مهمترین ماموریت سپاه و بسیج یعنی عمق بخشی داخلی است که باید ارزش‌ها و هنجارهای انقلاب از قبیل معرفت ، بصیرت ، فرهنگ کار و تلاش را در بدنه جامعه نهادینه کنیم. 

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ادامه داد: همه کارهایی که در بخش‌های مختلف بسیج سازندگی انجام می‌شود مقدمه‌ای برای پیشرفت در بخش‌های دیگر است.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه کار ما باید هدف دار و جهت دار باشد تا به ارزش‌ها و اهداف انقلاب نزدیک شویم، گفت : اگر کارهایی که بسیج سازندگی انجام می دهند باعث شد که عده ای از گناه دور شوند این یعنی مدیریت جهادی و آن چیزی است که مدنظر مقام معظم رهبری است. 

 

سردار ابوحمزه با بیان اینکه مدیریتی جهادی و انقلابی و کاری که برای رضای خدا انجام شود پیشرفت خواهد کرد و به اصل انقلاب خواهد رسید، افزود: مدیریت جهادی ۵ مرحله دارد که شامل کار، تلاش، محاسبه با خدا، علم و تدبیر و درایت می‌شود.

 

وی در بخشی از سخنان خود اشاره ای به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا کرد و گفت: انتخابات یکی از مهمترین مباحث کشور ما است که استکبار جهانی تدابیری برای این امر اندیشیده و ما باید مراقب باشیم که این برنامه‌ریزی‌ها و تدابیر محقق نشوند. 

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ابراز داشت: از شوراهای شهر و روستا غافل نشوید چراکه بدنه اجرایی شهر و روستا هستند و این شوراها هستند که شهرداران را انتخاب می کنند و آنها با مردم در ارتباط هستند بنابراین سعی کنید کسی انتخاب شود که اصلح باشد .

 

انتهای خبر/09

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است