شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه ناحیه ملایر مطرح کرد: آمادگی سپاه و بسیج در راستای اجرای شعار سال

فرمانده سپاه ناحیه ملایر مطرح کرد: آمادگی سپاه و بسیج در راستای اجرای شعار سال

منتشرشده در همدان دوشنبه, 21 فروردين 1396 ساعت 09:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  سرهنگ ابراهیمی گفت: آمادگی سپاه و بسیج برای تعامل با سایر نهادها در راستای اجرای شعار سال.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار داود ابراهیمی فرمانده سپاه ناحیه ملایر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 96 با عنوان «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» افزود: ایشان شعارهای سال را با تدابیر حکیمانه مبنی بر نیازی که در سطح جامعه احساس می‌فرمایند، مطرح می‌کنند و  با بیان این شعار در ابتدای هر سال مردم و مسئولان را متوجه ضرورت‌ها و نیازهای جامعه کرده  و آنها را به تحرک و تکاپو در خصوص نیازمندی‌های جامعه هدایت می کنند.

 

ابراهیمی عنوان کرد: لازمه تحقق شعار سال این است که همه مسئولین و مدیران و اقشار مختلف جامعه با تبعیت از ولایت فقیه و به منظور اجرای فرامین مقام معظم رهبری تمام توان خود را برای اجرای آن متمرکز کنند.

 

 

وی با بیان اینکه اجرای شعار سال باعث کاهش مشکلات و نشاط و پویایی در جامعه خواهد شد، ادامه داد: مجموعه سپاه و بسیج در سطح شهرستان نیز تمام توان خود را در کنار سایر ماموریت‌ها برای اجرای شعار سال به‌کار خواهد گرفت و آمادگی تعامل با سایر نهادها و ارگان‌ها و ادارات در راستای اجرای شعار سال را دارد.

 

فرمانده سپاه ناحیه ملایر اظهار داشت: برای تحقق شعار سال 96 لازم است برنامه ریزی دقیقی بر دو محصول شهرستان یعنی کشمش، مبل و منبت که می‌تواند تولید و اشتغال را در سطح شهرستان افزایش دهد، داشته باشیم  چراکه در وضعیت کنونی به علت سوددهی کم در تولید کشمش و سایر فرآورده‌های باغات انگور و مشکلات موجود بر سر راه کارگاه‌های منبت و تولید مبل،  شاهد هستیم که تولیدکنندگان این محصولات از کار خود ناامید شده و به مشاغل دیگر و کاذب روی آوردند.

 

وی با اشاره به اینکه ما می توانیم وضعیت کشاورزان و اشتغال جوانان و تولید را در سطح شهرستان افزایش دهیم، گفت: این امر باعث امیدواری کشاورزان و علاقه جوانان به امر کشاورزی می شود که یکی از مشاغل مهم و سودآور است و در خصوص مبل و منبت نیز کمک به تولیدکنندگان از نظر تسهیلات بانکی می‌تواند باعث اشتغال‌زایی و تولید بیشتر در این زمینه شود.

 

ابراهیمی ابراز داشت: در مجموع اگر جوانان ما با انرژی و علاقه وارد عرصه تولید شوند و مسئولان و مدیران نیز با روحیه انقلابی و کارآمد آنان را یاری دهند استعداد و ابتکارات جوانان شکوفا شده و اشتغال و تولید در کشور افزایش و ضعف اقتصادی و بیکاری کاهش پیدا خواهد کرد.

 

 

انتهای خبر /09

 

 

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است