شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه ناحیه همدان: راهیان نور تمام خیال‌های دشمن برای جوانان کشور را باطل می‌کند

فرمانده سپاه ناحیه همدان: راهیان نور تمام خیال‌های دشمن برای جوانان کشور را باطل می‌کند

منتشرشده در همدان سه شنبه, 24 اسفند 1395 ساعت 10:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ برزگر گفت:تمام دنیا با ابزارهای فوق پیشرفته و شبکه های مجازی با هدف تهی کردن مغزهای جوانان ما به میدان آمده‌اند که انقلاب را از مسیر اصلی خود خارج کنند که برنامه راهیان نور تمام خیال‌های آنان را باطل می‌کند.

 


به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ حسن برزگر فرمانده سپاه ناحیه همدان با اشاره به اعزام راهیان نور از شهرستان همدان بیان داشت: با توجه به تهاجم فرهنگی دشمنان برنامه راهیان نور یکی از بهترین راهکارهای مقابله با آن است.


وی افزود: در حالی که دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب و ایادی آنان در داخل در راستای تخریب چهره دوستداران انقلاب و کم رنگ کردن جان نثاری‌ها واز خود گذشتگی‌های غیورمردان این سرزمین انقلابی و اسلامی هستند راهیان نور یکی از موثرترین راه‌هایی است که بتوان در برابر این همه هجمه دشمنان داخلی وخارجی ایستاد.


فرمانده سپاه ناحیه همدان ابراز داشت: برنامه فرهنگی راهیان نور هم کتبی است وهم شفاهی؛ بدین معنی که شرکت‌کنندگان در این برنامه هم می‌بینند وهم می شنوند.


وی عنوان کرد: ذهن جوان از آمادگی‌های خوبی برخوردار است و اکثر افرادی که به سفر معنوی راهیان نور اعزام می شوند نیز جوان هستند واین یک ظرفیت خوب و فوق‌العاده است که باید از آن بهره برد.


سرهنگ برزگر یادآور شد: تمام دنیا با ابزارهای فوق پیشرفته و شبکه های مجازی با هدف تهی کردن مغزهای جوانان ما به میدان آمده‌اند که انقلاب را از مسیر اصلی خود خارج کنند که برنامه راهیان نور تمام خیال‌های آنان را باطل می‌کند.


وی خاطرنشان کرد: اعزام 5 هزار جوان از شهر همدان در طول سال جا ری به راهیان نور می تواند تحولی فکری واعتقادی وانقلابی به وجود آورد.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است