شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: هنر بسیج هدایت جامعه به تبعیت از اسلام و ولایت است

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: هنر بسیج هدایت جامعه به تبعیت از اسلام و ولایت است

منتشرشده در همدان سه شنبه, 24 اسفند 1395 ساعت 09:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار ابوحمزه:گفت: هنر بسیج باید در این باشد که همه افراد جامعه را تابع اسلام، قرآن، ارزش های متعالی اهل بیت(ع) و ولایت کند .

به گزارش سپاه نیوز: سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در بین جمعی از فرماندهان پایگاه‌ها و اعضای شورای حوزه حضرت خدیجه(س) نهاوند با اشاره به مهمترین ماموریت‌های سپاه و بسیج اظهار داشت: یکی از ماموریت‌های بسیج و سپاه مقابله با تهدیدات سخت و حضور در جبهه مقاومت و انجام تکلیف است.


وی تصریح کرد: این امنیت و آرامشی که در حال حاضر در کشور حاکم است، نتیجه این حضور و مقابله‌ها با دشمنان است.


فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: ماموریت دوم مقابله با تهدیدات نیمه سخت است که شامل مسائل امنیتی و اطلاعاتی و برخورد با مفاسدی است که نیاز به برخوردهای قهری دارد.


وی اضافه کرد: ماموریت سوم مقابله با تهدیدات نرم است که در عرصه های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی است.


سردار ابوحمزه با بیان اینکه چهارمین ماموریت تحقق بسیج ده‌ها میلیونی شامل جذب، آموزش، سازماندهی و بکار گیری آنها است، گفت: خروجی این چهار محور و ماموریت باید عمق بخشی داخلی باشد.


وی با اشاره به اهمیت عمق‌بخشی ابراز داشت: اگر ما در مجموعه فعالیت‌های انجام شده به این عمق بخشی داخلی برسیم موفق بوده ایم.


فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در خصوص خدمت به مردم عنوان کرد: هر کار و فعالیتی که انجام می شود چنانچه ملموس و قابل رصد باشد موفق بوده است.


وی ادامه داد: در یک جمله می توان معنا و مفهوم این قابل رؤیت بودن و میدانی عمل کردن را در خدمت به مردم به ویژه مردم محروم و مستضعفی دانست که بار انقلاب را به دوش کشیده اند، چنانچه مقام عظمای ولایت فرمودند «بزرگ‌ترین جهاد و مبارزه با استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا، خدمت به مردم است».


سردارابوحمزه گفت: هنر بسیج باید در این باشد که همه افراد جامعه را تابع اسلام، قرآن، ارزش های متعالی اهل بیت(ع) و ولایت کند اما از آنجایی که این کار سختی دارد بنابراین نیاز به تحمل، استقامت و بردباری بیشتری است.


وی با بیان اینکه باید خود را به ایمان، بصیرت، خلوص و صبر مجهز کنیم، خاطرنشان کرد: با این تجهیز می توانیم از تمام موانع، چالش ها ومشکلات عبور کنیم.


انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است