شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:بسیج باید حلال مشکلات باشد/ هنر امام(ره) ترسیم واژه بسیج بود

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:بسیج باید حلال مشکلات باشد/ هنر امام(ره) ترسیم واژه بسیج بود

منتشرشده در همدان یکشنبه, 22 اسفند 1395 ساعت 09:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار ابوحمزه با بیان اینکه بسیج باید حلال مشکلات باشد، گفت: مقام معظم رهبری می فرمایند هر جا فرهنگ بسیج جاری و ساری شد آنجا بیمه می شود.

 


به گزارش سپاه نیوز:سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نگاه به دولت، عنوان کرد: کمک به دولت کمک به نظام است، نگاه سپاه و بسیج در سطح استان بحث تعامل، کمک و استفاده از ظرفیت های همدیگر است.


وی با بیان اینکه ما در عرصه های مختلف دید تعاملی داریم، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: نکته ای که اکنون دنبال آن هستیم اجرایی کردن آرزوی ایشان است که در سطح کشور یک هزار نقطه محروم آباد شود.


فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بیان کرد: سپاه پاسداران به این امر توجه داشته و 100 دهستان را در دستور کار خود قرار داده و بین استان‌ها تقسیم شده تا این امر تحقق یابد و برای استان همدان 3 دهستان از فامنین، کبودراهنگ و نهاوند مدنظر است.


وی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی بیان کرد: در عرصه اقتصاد مقاومتی 2 هزار اشتغالزایی و کارگاه‌های زودبازده در استان تأسیس شده است.


سردار ابوحمزه با بیان اینکه هنر امام(ره) این بود که فرهنگ انقلاب را در واژه بسیج ترسیم کرد، عنوان کرد: بسیج صرفاً پرونده و برنامه‌های جاری نیست بلکه حضور در همایش ها و صحنه های مختلف است.


وی با اشاره به فعالیت بسیج در ادارات ابراز داشت: آنچه در بسیج به دنبال آن هستیم روحیه ابتکار، خلاقیت، نوآوری، روحیه کار مداوم و مستمر و عبور از چالش های موجود در دستگاه و اداره و ایجاد معرفت و مهارت در مجموعه دستگاه است.


فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در ادامه اضافه کرد: آن چیزی که از پایگاه مقاومت یک دستگاه انتظار می رود، بسیج یعنی کمک به مدیریت یک دستگاه، حل مشکلات و معضلات و عبور از بافت اداری و خشک بعضی از ادارات.


سردار ابوحمزه گفت: هر کسی در هر کجای کشور هست اگر برای پیشبرد کارها یک قدم جلوتر بیاید و از نظر کمی و کیفی کار پیشرفت کند، اگر این اتفاق رخ دهد بسیج موفق خواهد بود.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است