شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان :ایده‌های نو در زمینه‌های تخصصی و عمومی باید در اولویت کارها باشد

فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان :ایده‌های نو در زمینه‌های تخصصی و عمومی باید در اولویت کارها باشد

منتشرشده در همدان دوشنبه, 16 اسفند 1395 ساعت 08:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار ابوحمزه گفت: خلاقیت و نوآوری در کارها در تمام ادارات و نهادها لازم است و باید ایده‌های نو و جدید را در زمینه‌های تخصصی و عمومی در اولویت کارها قرار دهیم.

 


به گزارش سپاه نیوز: سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان اظهار داشت: هدف از خلقت انسان عبادت و بندگی خدا است و ما به این دنیا آمده‌ایم که خدا را عبادت کنیم و کارها را برای رضای خدا انجام دهیم.

 

وی افزود : خلاقیت و نوآوری در کارها در تمام ادارات و نهادها لازم است و باید ایده‌های نو و جدید را در زمینه‌های تخصصی و عمومی در اولویت کارها قرار دهیم.


فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم عنوان کرد: امروز کشور ما جایگاه خود را در منطقه و دنیا مرهون رشادت‌ها و ایثار شهدا است.


وی با اشاره به شهدای مدافع حرم استان همدان گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت این شهدا در امنیت کامل به سر می‌برد و در دنیا حرفی برای گفتن دارد.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است