شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: ترویج امر به معروف و نهی از منکر جامعه را پویا و زنده می‌کند

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: ترویج امر به معروف و نهی از منکر جامعه را پویا و زنده می‌کند

منتشرشده در همدان چهارشنبه, 27 بهمن 1395 ساعت 09:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار ابوحمزه با بیان اینکه با ترویج امر به معروف و نهی از منکر جامعه پویا و زنده می‌شود، گفت: اگر در جامعه ای این فریضه مهم فراموش شود آن جامعه مرده است.

 


به گزارش سپاه نیوز:سردار ابوحمزه فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همداندر کلاس آگاه‌سازی مشترک فرماندهان و کارکنان عوامل انتظامی و سپاه ناحیه شهرستان همدان با اشاره به بحث امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد: تمام واجبات دین مبین اسلام در مقابل امر به معروف مثل یک قطره در مقابل دریا است.


سردار ابوحمزه افزود: عظمت امربه معروف این است که امام حسین(ع) فرمودند که قیام من فقط به خاطر امر به معروف ونهی از منکر در جامعه است.


وی بیان کرد: همه باید در اجرای این فریضه مهم ورود کنند و باید خود را مسئول بدانند که امر به معروف و نهی از منکر در جامعه رواج پیدا کند.


فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه با ترویج امر به معروف و نهی از منکر جامعه پویا و زنده می‌شود، گفت: اگر در جامعه ای این فریضه مهم فراموش شود آن جامعه مرده است.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است