شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانمعاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالحسین(ع) همدان خبر داد :اعزام 18 هزار دانش‌آموز همدانی به اردوهای راهیان نور

معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالحسین(ع) همدان خبر داد :اعزام 18 هزار دانش‌آموز همدانی به اردوهای راهیان نور

منتشرشده در همدان یکشنبه, 12 دی 1395 ساعت 09:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ رستمی از اعزام 18 هزار دانش‌آموز دختر و پسر در قالب 56 کاروان از استان همدان به مناطق عملیاتی کشور خبر داد.

 


به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ مصطفی رستمی معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اشاره به اردوهای راهیان نور اظهار کرد: امسال طی چهار دوره دانش‌آموزان از استان همدان به این اردوی معنوی اعزام شده‌اند.


وی  افزود: طی دو دوره از این اردوها زائران در کرمانشاه از مناطق عملیاتی تنگه مرصاد، پادگان ابوذر، ارتفاعات بازی دراز، ارتفاعات ثارالله و قصر شیرین بازدید کردند.


معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالحسین(ع) همدان اعزامی دانش‌آموز دختر در مرحله اول در بازه زمانی 10 مهر ماه تا 20 آذر ماه سال جاری 8 هزار و 800 نفر برشمرد و بیان داشت: این افراد در قالب 20 کاروان به مناطق عملیاتی غرب اعزام شدند.


سرهنگ رستمی ادامه داد: تاکنون 3هزار نفر از دانش‌آموزان دختر در قالب 18 کاروان برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور از قبیل مناطق عملیاتی الفجر 8، اروندرود، کربلای 4 و شلمچه اعزام شده‌اند.


وی از اعزام دانش‌آموزان پسر از بهمن ماه سال جاری به مناطق عملیاتی ذکر شده خبر داد و یادآور شد: این افراد در قالب 16 کاروان اعزام خواهند شد.


معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالحسین(ع) همچنین از اعزام 5 هزار دانشجو در اسفند ماه به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد و بیان داشت: دانشجویان از شهرهای مختلف استان در بازه زمانی 20 روزه از 10 تا 30 اسفند ماه سال جاری به مناطق عملیاتی جنوب اعزام خواهند شد.


وی با اشاره به اجرای برنامه‌های فرهنگی پیش‌بینی شده در اعزام کاروان‌های راهیان نور اضافه کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی به مناسبت‌های مختلف، بحث روایتگری توسط پیشکسوتان جهاد و شهادت و کسانی که در آن اردوها ظهور پیدا کرده‌اند، بازدید از معراج شهدا و برگزاری رزمایش که تداعی‌کننده 8 سال دفاع مقدس در ذهن جوانان است از عمده برنامه‌های فرهنگی پیش‌بینی شده در این اردوها به شمار می‌رود.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است