شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:حماسه 9دی نمایشگاهی از اجتماع شور و شعور انقلابی و حسینی بود

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:حماسه 9دی نمایشگاهی از اجتماع شور و شعور انقلابی و حسینی بود

منتشرشده در همدان شنبه, 11 دی 1395 ساعت 09:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین گنجعلی با بیان اینکه حماسه 9دی نمایشگاهی از اجتماع شور و شعور مردم بود، گفت: به عبارتی 9دی یک نمایشگاه غیرت ملت ایران و جمع بین شور و شعور انقلابی و حسینی بوده است.

 


به گزارش سپاه نیوز:حجت الاسلام ابراهیم گنجعلی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ضمن گرامیداشت یوم الله 9 دی روز بصیرت، اظهار داشت: حماسه 9 دی یکی از حماسه‌های ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی شد.


وی در خصوص ضرورت گرامیداشت ایام الله 9 دی ابراز داشت: 9 دی به تعبیر مقام معظم رهبری یوم الله است و ضرورت دارد در این واقعه آن رخدادهایی که اتفاق افتاده زنده نگاه داشته شود چراکه این حماسه یک نمایشگاهی از اجتماع شور و شعور مردم بوده و به عبارتی یک نمایشگاه غیرت ملت ایران و جمع بین شور و شعور انقلابی و حسینی بوده است.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: این حماسه هم ماهیت ملی، هم ماهیت دینی و هم رنگ سیاسی دارد و از این جهت حماسه 9دی یک حماسه است

.
وی با بیان اینکه حماسه بودن 9دی برای این است که رنگ انتخاباتی به خودش نگرفته است، ادامه داد: 9 دی با حضور میلیونی مردم در سراسر کشور یک حماسه‌ای را آفرید.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: این فتنه دشمن را امیدوار کرد اما از جهت دیگر ارزش و اهمیت قانون را بالا برد و احترام به رأی مردم را به معنای واقعی کاملاً ظهور و بروز داد و باعث شد آرای مردم به معنای واقعی در منصه ظهور قرار گیرد و در فرهنگ سیاسی کشور نهادینه شود.


وی ادامه داد: از جمله اهداف دشمنان تغییر ساختار نظام است یعنی سقوط نظام و اصلاً نمی‌خواهند این ساختار حاکم باشد و وقتی نمی توانند ساختار را تغییر دهند و آن را ساقط کنند سعی در تغییر رفتار نظام دارند.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان تصریح کرد: هدف دیگر دشمن تغییر ماهیت دینی و انقلابی نظام است که جزء راهبردهای آنها بوده و در دستور کارشان قرار دارد.


وی در مورد اینکه خطر نفوذ دشمن بیشتر در حوزه جنگ نرم است، گفت: یکی از ابزارها در این جنگ نفوذ است که بسیار روی آن سرمایه گذاری شده و یکی از خطرات جدی است که ممکن است نظام ما را تهدید بکند و مقام معظم رهبری بارها در مورد نفوذ صحبت کرده اند.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه چرا فتنه 88 هشت ماه به دارازا کشید، گفت: نظام می‌توانست با این قضیه به خوبی مقابله کند و یک حرکت شورش گونه‌ای را که ایجاد شده بود را خیلی راحت خاموش کند اما نظام سعی کرد سعه صدر به خرج دهد و تحمل کرد که شاید سران فتنه سرعقل بیایند و متوجه شوند که چه خطری نظام را تهدید می‌کند.

 

انتهای خبر/08

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است