شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانمسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: 9دی روز تثبیت انقلاب و ولایت بود

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: 9دی روز تثبیت انقلاب و ولایت بود

منتشرشده در همدان چهارشنبه, 08 دی 1395 ساعت 08:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین گنجعلی گفت: 9دی روز تثبیت انقلاب و ولایت بود و مردم با این حرکت خودجوش نشان دادند که پیرو ولایت هستند.

 


به گزارش سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم گنجعلی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در جمع کارکنان سپاه ناحیه همدان با اشاره به فتنه 88 اظهار داشت: نهم دی ماه یکی از ایام الله است که ما باید قدر و منزلت این روز را بدانیم و آن را گرامی بداریم.


وی با اشاره به حماسه 9دی و بصیرت ملت ایران در این روز بزرگ افزود: 9دی حامل دو پیام بود یکی دوستی با ولایت فقیه و دیگری بیزاری از دشمن.


حجت الاسلام والمسلمین گنجعلی با بیان اینکه این روز تابلویی از اتحاد امت با امام زمان خود بود، تصریح کرد: این روز ثابت کرد که ملت ایران همواره پشتیبان ولایت هستند و امام و رهبری خویش را هیچ‌گاه تنها نمی‌گذارند.


وی با اشاره به ضرورت گرامیداشت حماسه 9دی یادآور شد: ملت ما باید از 9 دی درس‌ها بگیرند وهیچ‌گاه این روز تجدید ملت با امت را فراموش نکنند.


مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خاطرنشان کرد: در روز 9دی دشمن فهمید که این ملت در موقع خطر هر گونه توطئه‌ای که بخواهد کوچکترین حرکتی علیه این نظام مقدس و رهبری انجام دهد را در نطفه خفه می‌کند.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است