شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانجانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان مطرح کرد: تربیت کارمندان تراز انقلاب اسلامی از مهمترین اهداف بسیج ادارات

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان مطرح کرد: تربیت کارمندان تراز انقلاب اسلامی از مهمترین اهداف بسیج ادارات

منتشرشده در همدان یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 12:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار مجیدی با اشاره به اهداف والای شجره طیبه صالحین گفت: از مهمترین اهداف و آثار حلقه‌های صالحین انسان‌سازی است که منجر به تربیت کارمندان تراز انقلاب اسلامی می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز: سردار مظاهر مجیدی جانشین فرماندهی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در مراسم تجلیل از خانواده‌های ایثارگران و شهدای اداره کل گمرک استان همدان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: رشادت‌های شهدا و رزمندگان اسلام انقلاب اسلامی و کشور را در برابر دشمنان بیمه کرده است.


وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کربلای 4 در سال 65 و شهید «حاج ستار ابراهیمی» فرمانده دل‌ها افزود: حماسه‌آفرینی و معجزات اراده پولادین بسیجیان و رزمندگان در دوران دفاع مقدس به دشمنان انقلاب اسلامی فهماند که در برابر این اراده نمی‌توانند بایستند.


جانشین فرماندهی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در ادامه با گرامیداشت یاد سردار شهید «حاج حسین همدانی»، شهید مدافع حرم عنوان کرد: ایشان با روح بلند و اخلاق اسلامی که داشتند در دوران دفاع مقدس و همچنین در خنثی‌سازی جریانات فتنه 88 نقش مؤثری داشتند.


وی یکی از حرکات مؤثر بسیج را تشکیل شجره طیبه صالحین دانست و ادامه داد: اولویت اصلی، تشکیل و تقویت حلقه‌های صالحین است که به فراخور ظرفیت هر پایگاه با موضوعات تخصصی بصیرتی، تربیتی، مهارتی و معرفتی ایجاد شد.


سردار مجیدی با اشاره به اهداف والای شجره طیبه صالحین عنوان کرد: از مهمترین اهداف و آثار حلقه‌های صالحین انسان‌سازی است که منجر به تربیت کارمندان تراز انقلاب اسلامی می‌شود.


وی ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی کارکنان و رئیس اداره کل گمرک، این اداره را یکی از ادارات نمونه استان معرفی کرد و افزود: تاکنون هیچ شکایت و گله‌ای از سوی مسئولین و مردم، در شورای تامین استان از اداره گمرک مطرح نشده و رضایت‌مندی عمومی از برکات الهی و حاصل زحمات این برادران است.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است