شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه : یگان ویژه نیروی زمینی سپاه به شهر "آق قلا" اعزام می شود/ رفع آلودگی شهر "گمیشان" و روستاهای اطراف آن به طور کامل انجام شده است

فرمانده گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه : یگان ویژه نیروی زمینی سپاه به شهر "آق قلا" اعزام می شود/ رفع آلودگی شهر "گمیشان" و روستاهای اطراف آن به طور کامل انجام شده است

منتشرشده در گلستان یکشنبه, 08 ارديبهشت 1398 ساعت 10:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده گروه24 بعثت نیروی زمینی سپاه گفت:به محض فروکش کردن آب در شهر آق قلا ، یک یگان ویژه را در آینده نزدیک برای پاکسازی و گندزدایی معابر و خیابان های این شهر اعزام خواهیم کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ فیض اللهی فرماندهگروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه در گفت و گویی درباره اقدامات گروه 24 بعثت در امداد رسانی به سیل زدگان در استان های لرستان ، خوزستان و گلستان اظهار داشت: از تاریخ 27 فروردین 98 بنا به دستور فرمانده نیروی زمینی سپاه به مناطق سیل زده اعزام شدیم .

 

وی افزود: گروه 24 بعثت 3 یگان مجهز به مناطق سیل زده لرستان، خوزستان و گلستان اعزام کرده است.

 

فرمانده گروه 24 بعثت با تاکید بر اهمیت رفع آلودگی محیطی از مناطق سیل زده یادآور شد: یگان اعزامی گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه در شهر گمیشان کار گندزدایی و رفع آلودگی را به اتمام رسانده است.

 

فیض اللهی عنوان داشت: کار رفع آلودگی در روستاهای اطراف گمیشان نیز انجام شده است و مشغول اقدامات تکمیلی در این زمینه هستیم.

 

فرمانده گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه یادآور شد: در شهر آق قلا با توجه به اینکه آب ممکن است مجدد بالا بیاید و هشدارهایی که مراجع ذیصلاح در این خصوص داده اند به کار رفع آلودگی این منطقه را به زمان دیگری موکول کرده ایم.

 

وی در پاسخ به این سوال که نیروی زمینی سپاه چه زمانی را برای رفع آلودگی در منطقه آق قلا مناسب می داند گفت: به محض فروکش کردن آب در شهر آق قلا ، یک یگان ویژه را در آینده نزدیک برای پاکسازی و گندزدایی معابر و خیابان های این شهر اعزام خواهیم کرد.

 

فرمانده گروه 24 بعثت در پایان خاطرنشان کرد: آماده ایم تا هر زمان که لازم باشد در کنار مردم عزیز مناطق سیل زده بمانیم و خدمت رسانی را وظیفه خود می دانیم.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است