شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج: راهیان نور محور همدلی و وحدت است

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج: راهیان نور محور همدلی و وحدت است

منتشرشده در گلستان چهارشنبه, 10 بهمن 1397 ساعت 10:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با بیان اینکه مدافعان حرم در بستر راهیان نور تربیت می شوند، گفت: راهیان نور محور همدلی و وحدت است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار یعقوب سلیمانی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در آیین اختتامیه دومین جشنواره راه آورد سرزمین  نور گلستان با بیان اینکه راهیان نور محور همدلی و وحدت است،اظهار داشت:  چهل سال از انقلاب گذشته و هیچ انقلابی ولایی و اسلام را شاهد نیستیم که چهل سال تداوم داشته باشد. 

 

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج ادامه داد: به بهانه های مختلف به اشکال مختلف در طول ۴۰ سال گذشته دشمن به ما هجوم آورده است.

 

سردار سلیمانی به دوران هشت سال دفاع مقدس و توطئه‌های دشمنان از قبیل تحریم و ترور اشاره کرد و گفت: به دستاوردهای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی در چهل سالگی سال پیروزی انقلاب اسلامی افتخار می‌کنیم.

 

وی به برگزاری دومین اختتامیه جشنواره راهیان نور استان گلستان اشاره کرد و گفت: نزدیک به یک هزار و ۶۰۰  اثر دبیرخانه جشنواره رسیده و امروز مراسم اختتامیه و تجلیل از منتخبین شاهد هستیم.

 

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج افزود: مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی)تاکید دارند که دستاوردها و راهیان نور را باید مستند کرد تا بتوانند نیازهای آینده را فراهم کند و باید از گنجینه ارزشمند دوران هشت سال دفاع مقدس استفاده کنند.

 

سردار سلیمانی متذکر شد: نمی‌توانیم بگوییم که دفاع مقدس کهنگی دارد و دفاع مقدس در امتداد عاشورا است.

 

وی با بیان اینکه راهیان نور در امتداد حرکت دفاع مقدس قرار دارد، گفت: ویژگی های شجاعت و ایثار و از خودگذشتگی و ایستادگی در برابر استکبار و روحیه شهادت طلبی به نوعی در دفاع مقدس ظهور و بروز پیدا کرد.

 

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با بیان اینکه راهیان نور امروز یک فناوری است، افزود: در بستر راهیان نور مدافعان حرم تربیت می‌شوند و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تزریق می‌شود.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است