شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانجانشین فرمانده سپاه نینوای استان گلستان: هنرمندان انقلابی به ارزش‌ها و اصول انقلاب بپردازند

جانشین فرمانده سپاه نینوای استان گلستان: هنرمندان انقلابی به ارزش‌ها و اصول انقلاب بپردازند

منتشرشده در گلستان چهارشنبه, 23 فروردين 1396 ساعت 08:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ کریمی اول گفت: در مسیر اعتلای انقلاب اسلامی هنرمندان می‎توانند به حقیقت ارزش و اصول بپردازند و در برابر ناهنجاری‎ها زیبایی‎ها را به دنیا عرضه کنند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار حسین کریمی اول جانشین فرمانده سپاه استان گلستان در همایش هنر انقلاب اسلامی که در تالار فخرالدین اسعد گرگانی با حضور هنرمندان استان گلستان برگزار شد ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید آوینی و صیاد شیرازی اظهار داشت: هنر متحد به حقیقت است و امروز حقیقت در یک جبهه متحد به اسلام قرار دارد که در برابر دنیای کفر قرار گرفته است.

 

وی تصریح کرد: امروز در دورانی بسر می‎بریم که بزرگترین رویداد قرن یعنی پیروزی انقلاب اسلامی رقم خورده است.

 

جانشین فرمانده سپاه نینوای گلستان ابراز داشت: در بستر انقلاب اسلامی دو جبهه حقیقت و باطل در حال مقابله با یکدیگر هستند و در مسیر اعتلای انقلاب اسلامی هنرمندان می‎توانند به حقیقت ارزش و  اصول بپردازند و در برابر ناهنجاری‎ها زیبایی‎ها را به دنیا عرضه کنند.

 

کریمی اول، یادآور شد: امروز هنرمندان ما که به عنوان طرفداران حقیقت در جبهه اسلام قرار دارند با همه توان و امکانات باید در راستای تبیین مسیر درست اسلام گام بردارند و افرادی که به هر علت شیفته تفکرات دنیای غرب شدند را به مسیر انقلاب و اسلام با هنر خود متقاعد کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: هنر اسلام و حقیقت بسیار غنی‎ است و اسلام می‎تواند نجات‌بخش جامعه بشریت شود و هنرمندان ما باید در این مسیر گام بردارند.

 

جانشین فرمانده سپاه نینوای گلستان تاکید کرد: در مسیر معرفی اسلام و حقیقت آن ، باید هنرمندان ما از تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا استفاده کنند.

 

کریمی اول ، یادآور شد: در دوران هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی در راستای اعتلاء به اسلام خون شهدای هنرمند زیادی مانند شهید آوینی به زمین ریخته شده و امروز بسیجیان هنرمند در مسیر این شهدای بزرگوار گام برداشتند.

 

وی افزود: در استان گلستان ما هنرمندان زیادی داریم که این هنرمندان می‎توانند در مسیر جبهه انقلاب اسلامی، شهدا و ولایت یک تحول اساسی در جامعه ایجاد کنند.

 

جانشین فرمانده سپاه نینوای گلستان یادآور شد: امروز اتحاد و وحدت خوبی در استان گلستان دیده می‎شود و برادران اهل سنت ما در مسیر انقلاب اسلامی قدم‎های خوبی برداشتند و هنرمندان می‎توانند زیبایی این وحدت را در جامعه به نمایش بکشانند.

 

گفتنی است در پایان این مراسم از 4 جلد کتاب، 5 فیلم مستند و داستانی که محصولات حوزه هنری استان گلستان در سال 1395 بود، رونمایی شد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است