شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوا گلستان؛ اقتصاد مقاومتی تنها راه ایمن‎سازی تحریم‎های دشمن است

فرمانده سپاه نینوا گلستان؛ اقتصاد مقاومتی تنها راه ایمن‎سازی تحریم‎های دشمن است

منتشرشده در گلستان شنبه, 16 بهمن 1395 ساعت 12:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار صادقی گفت: اقتصاد مقاومتی را تنها راه ایمن‎سازی تحریم‎های دشمن است و رشد اقتصادی در بیان مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی است.

 


به گزارش سپاه نیوز:سردار رحمت‎الله صادقی فرمانده سپاه نینوا گلستان در چهارمین یادواره 12 شهید والامقام محله بالابلوک کردکوی که در مسجد انصارالحسین (ع) این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: در این ایام باشکوه باید اهداف، آرمان‎ها و خواسته‎های شهدا را مرور کنیم تا این اهداف بتواند ما را در پیمودن راه و روش شهدا و تحقق اهداف آنها کمک کند.


وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران همانند سایر انقلاب‎ها و تحولات در کشورهای دیگر صرفا با تغییر یک رژیم و حکومت همراه نبود، گفت: آنچه در سال 1357 با رهبری امام راحل و پیروی مردم از امام بی‎نظیر رخ داد برای تحقق اهداف عالیه اسلام بود.


فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه در نگاه امام راحل تعلیق رژیم پهلوی و تبدیل به نظام جمهوری اسلامی تنها تغییر یک حکومت نبود، افزود: هدف از انقلاب اسلامی تمسک به اسلام و قرآن کریم و تحقق آرمان ها، اهداف بعثت پیامبر (ص) بود، همانطور که جانفشانی خالصانه و عاشقانه شهدا پای انقلاب برای احیای مکتب اسلام بود و امروز نیز عامل حضور مردم در محافل و مجالس شهدا به واسطه اسلام است.


سردار صادقی با بیان اینکه دستاورد بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی بعد از 1400 سال از بعثت پیامبر (ص) تحقق زحمات و تلاش های ائمه معصومین (ع) و اولیای الهی بود، افزود: یک شخصیت دینی، مجاهد بزرگ روحانی و شخصیت قریب به معصوم حرکت بزرگی به نام انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و برای هدف بزرگی به نام تحقق اسلام ناب محمدی گام برداشت.


فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به اینکه اگر بزرگی آرمان شهدا نبود تجلیل از شهدا معنا نداشت، تصریح کرد: اهداف، آرمان‎ها و خواسته‎های شهداست که به آنها بزرگی می‎دهد و این بر همه یک تکلیف است که بررسی کنند در کدام قسمت از خواسته و اهداف شهدا قرار دارند، بررسی کنند که امنیت ایجاد شده به واسطه خون شهدا نردبان موفقیت فردی  و رسیدن به امیال نفسانی است و یا نردبانی برای رسیدن به اهداف الهی و  خدمت‎گذاری به مردم.


سردار صادقی با بیان اینکه طی  38 سال از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنی دشمنان قسم خورده حتی یک روز نیز قطع نشده است، یادآور شد: دشمنی استکبار جهانی و همدستانش به واسطه اسلام انقلابی است و تا زمانی که ملت ایران از اصل اسلام عدول نکند دشمنی استکبار وجود دارد.فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه اسلام آمریکایی هم‎پا و تحقق‎بخش سیاست‎های آمریکایی است و هیچ خطری ندارد، اذعان کرد: اسلام آمریکایی در راستای اهداف آمریکا، رژیم صهیونیستی و دشمنان داخلی و خارجی است اما آنچه امام راحل از انقلاب اسلامی به ارث گذاشت و از ملت ایران توقع دارد اسلام ناب محمدی است که همین دو کلمه محک و معیار زندگی ما است.


سردار صادقی با بیان اینکه بندگی و تسلیم در راه خدا مطالبه خداوند از ما است، متذکر شد: شهدا، رزمندگان، ایثارگران و شهدای آتشنشان فرهنگ ایثار و شهادت، کمک به مردم و تفکر بسیجی را نه تنها در دل و جان امت اسلامی بلکه در بین همه امت‎های اسلامی خلق کردند.


وی افزود: هدف رزمندگان در دوران دفاع مقدس تحقق آرمان‎های الهی بود از این رو با ابتدایی‎ترین سلاح در مقابل همه تجهیزات بزرگ و کوچک دشمن هیچ ترسی نداشتند.سردار صادقی، اقتصاد مقاومتی را تنها راه ایمن‎سازی تحریم‎های دشمن دانست و افزود: رشد اقتصادی در بیان مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی است.


وی با بیان اینکه مقاومت که برخاسته از دفاع مقدس است درس بزرگی برای مسؤولان اقتصادی و سیاسی است، خاطرنشان کرد: مسؤولان اقتصادی درس روی پای خود ایستادن اقتصادی و مسؤولان سیاسی درس روی پای خود ایستادن سیاسی را سرلوحه کار خود قرار دهند.


فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه مسئولان باید به این باور برسند که مردم با امکانات و ظرفیت‎های موجود می‎توانند خودباوری اقتصادی و ایمن‎سازی از تحریم‎ها را رقم بزنند، تأکید کرد: حمایت از تولید داخلی یک ضرورت است و در صورتی که همانند دوران دفاع مقدس در حوزه اقتصادی نیز سیلی محکمی به دشمن بزنیم به اهداف بزرگ شهدا دست خواهیم یافت.انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است