شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانرئیس بهداشت و درمان گنبدکاووس: بیمارستان صحرائی به ۵۰ روستای محروم مراوه‌تپه خدمات ارائه می‌دهد

رئیس بهداشت و درمان گنبدکاووس: بیمارستان صحرائی به ۵۰ روستای محروم مراوه‌تپه خدمات ارائه می‌دهد

منتشرشده در گلستان سه شنبه, 07 دی 1395 ساعت 12:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:صلاحی با اشاره به راه‌اندازی چهارمین بیمارستان تخصصی صحرایی در مناطق محروم مراوه‌تپه گفت: بیمارستان تخصصی صحرایی به ۵۰ روستای این بخش محروم و ۳۰ هزار نفر جمعیت این بخش خدمات ارائه می‌دهد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ رسول صلاحیرئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس در مراسم افتتاح بیمارستان تخصصی صحرایی بخش کرند اظهار داشت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، بسیج جامعه پزشکی و سپاه استان، این بیمارستان تخصصی صحرایی به مدت 3 روز، به 50 روستا این بخش و 30 هزار نفر جمعیت این بخش خدمات‌دهی خواهند داد.

وی افزود: یکی از مزایای برپایی این بیمارستان، افزایش دسترسی آسان خدمات تخصصی پزشکی است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: مهم‌ترین و برجسته‌ترین خدمتی که بسیج جامعه پزشکی در استان گلستان انجام داده، احداث بیمارستان صحرایی در منطقه محروم و دورافتاده مراوه‌تپه است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان هم در این مراسم گفت: دایر شدن بیمارستان صحرایی در مناطق محروم، نوعی مسکن است و ما باید بیماری‌ها را در این مناطق ریشه‌کن کنیم و بتوانیم این کارهای موقت را به کارهای دائمی تبدیل کنیم.

علیرضا احمدی تصریح کرد: بسیج در همه عرصه‌ها پیشتاز بوده و در عرصه پزشکی هم توانسته با همکاری دانشگاه علوم پزشکی خدمات ارزنده‌ای را به مناطق محروم ارائه دهد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان اظهار کرد:  امیدواریم بتوانیم خدمات مستمری را به نقاط محروم استان به صورت شبانه‎روزی ارائه دهیم.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است