شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوا گلستان: پیام امروز رزمندگان گلستان این است که لحظه‎ای از "میثاق با ولایت" دست نخواهند کشید

فرمانده سپاه نینوا گلستان: پیام امروز رزمندگان گلستان این است که لحظه‎ای از "میثاق با ولایت" دست نخواهند کشید

منتشرشده در گلستان سه شنبه, 23 آذر 1395 ساعت 10:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار صادقی گفت: پیام امروز رزمندگان گلستان این است که لحظه‎ای از میثاق با ولایت دست نخواهیم کشید.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رحمت‌الله صادقی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان صبح امروز در آئین کنگره بزرگ رزمندگان اسلام در گنبدکاووس اظهار داشت: برنامه امروز تجمع بزرگ رزمندگان استان گلستان است که به‌بهانه بزرگداشت 4 هزار شهید استان گلستان و برپایی نخستین اجلاسیه ملی شهدای گلستان تدارک دیده شده است.

 

وی تصریح کرد: برنامه‎های متنوعی از 15 روز پیش در راستای این اجلاسیه در اقشار و موضوعات مختلف آغاز کردیم تا مخاطبان استان گلستان را در ارتباط با این 4 هزار شهید قرار دهیم. به‌جهت برگزاری کنگره بزرگ رزمندگان اسلام در گنبدکاووس و حضور رزمندگان استان در یک نقطه، روز ارزشمندی است.

 

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان اظهار داشت: استان گلستان بیش از 42 هزار رزمنده را به جبهه‎های حق علیه باطل اعزام کرده و علاوه بر لشکر 25 کربلا و لشکر 30 گرگان، استعداد بزرگ بسیجیان پرافتخار ویژه 25 کربلا بخشی از آن مرتبط به استان گلستان است.

 

وی با بیان اینکه استان گلستان 11 یگان را در دوران دفاع مقدس پشتیبانی کرد و این افتخار بزرگی برای گلستانی‎ها در تاریخ دفاع مقدس است، افزود: از مجموعه رزمندگان استان گلستان 4 هزار نفر به شهادت نائل شدند و بیش از 14 هزار نفر جانباز و یک هزار و 200 نفر به عزت آزادگی رسیدند و این ظرفیت برای استان گلستان ظرفیت پرافتخاری است.

 

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان اظهار داشت: تجمع بیش از 7 هزار نفری استان گلستان بخشی از استعداد این استان است که در این مکان مقدس گردهم آمدند تا به بهانه اجلاسیه 4 هزار شهید با مقام معظم رهبری تجدید بیعت کنند و به فرمانده خود بگویند لحظه‎ای از میثاق با ولایت دست نخواهیم کشید و این پیام امروز رزمندگان گلستان است که جغرافیای طبیعی استان را معطر به عطر شهادت کردند.

 

وی با بیان اینکه برنامه متنوعی در استان گلستان در برای برگزاری اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان تدارک دیده شده، افزود: 600 شهید استان گلستان از شهدای اهل تسنن هستند و مفتخر هستیم توانستیم برنامه باشکوهی در راستای گرامیداشت شهدای اهل تسنن استان گلستان در شهرستان آق‎قلا برگزار کردیم.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است