شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانمعاون هماهنگ‌کننده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) سپاه: هنر بزرگ شهدا دشمن‌شناسی و بصیرت بود

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) سپاه: هنر بزرگ شهدا دشمن‌شناسی و بصیرت بود

منتشرشده در گلستان سه شنبه, 09 آذر 1395 ساعت 11:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار مازندرانی  با بیان اینکه هنر بزرگ شهدا دشمن شناسی، بصیرت و آگاهی بود گفت: شکر نعمت شهدا وفاداری به راه شهدا و تبعیت از ولایت‌فقیه است که حاصل خون شهدای دفاع مقدس به شمار می‎رود.

 به گزارش سپاه نیوز ؛سردار رضا مازندرانی معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) سپاه در یادواره یک‌هزار و 400 شهید شهرستان گرگان اظهار داشت: امام علی(ع) فرمودند " آن کسی به این پیامبر(ص) اقتدا نکند و آن چه دوست می‎داشت دوست ندارد و آنچه که دشمن می‎داند دشمن نداند همین برای دشمنی با خدا کافی است".

 

وی تصریح کرد: پیامبر(ص) اهل ریا و تجملات نبود و اگر در جمعی وارد می‎شدید نمی‎توانستید پیامبر(ص) را از جای نشستنش تشخیص دهید.

 

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) سپاه ادامه داد: اگر ما شیعه هستیم باید آنچنان  که پیامبر(ص) رفتار کرد رفتار کنیم و مسئولان ما باید از رفتار پیامبر (ص) تاسی بگیرند و گرنه به فرموده امام علی(ع) دشمن خدا هستند.

 

سردار مازندرانی  افزود: بسیاری مردم جهان قبل از انقلاب اسلامی ایران را نمی‎شناختند که در کجای تاریخ و جغرافیا قرار دارد و اگر کسی هم از ایران نامی‎ می‎برد به واسطه حمایت ایران از یهود بود.

 

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) سپاه اظهار داشت: امروز ایران ما در بلندای هستی مانند ستاره‎ای می‎درخشد و در صدر اخبار جهان قرار دارد و ما باید بیندیشیم که این عزمت و بزرگی از کجا بدست آمده است و آیا این غیر ایستادگی و ایثار شهدا میسر شده است.

 

وی تاکید کرد: امروز افرادی که در منطقه در سوریه، یمن و لبنان  مقاومت می‎کنند به واسطه الگو گیری از شهدای ماست.

 

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) سپاه تاکید کرد: شهدا راه را با شهادتشان به ما نشان دادند و ما امروز مانند دیروز نیاز به راه و سیره شهدا داریم  تردیدهایی در زمان 8 سال دفاع مقدس بود هنوز وجود دارد و این خط تردید از ابتدای بعثت رسول تا به امروز و ادامه پیدا کرده است.

 

 

سردار مازندرانی شکر نعمت شهدا را پیروی از راه شهدا دانست و افزود: شکر نعمت شهدا وفاداری به راه شهدا و تبعیت از ولایت فقیه است که حاصل خون شهدای دفاع مقدس به شمار می‎رود.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است