شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوا استان گلستان: الگوی بسیج سبب شد که امروز استکبار در منطقه کاری از پیش نبرد

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان: الگوی بسیج سبب شد که امروز استکبار در منطقه کاری از پیش نبرد

منتشرشده در گلستان شنبه, 06 آذر 1395 ساعت 13:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار صادقی به الگو بودن بسیج تاکید کرد و گفت: الگوی بسیج در دفاع مقدس سبب شده که امروز کشورهای منطقه با تاسی از روحیه بسیجی در برابر نظام سلطه مقاومت کنند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رحمت‌الله صادقی فرمانده سپاه نینوا گلستان در تجمع بزرگ مدافعان حرم شهرستان گرگان که با حضور بسیجیان گردان‎های الزهرا، امام علی(ع)، امام حسین(ع)، کوثر و حلقه‎های صالحین در مصلی گرگان برگزار شد، اظهار داشت: همان‌گونه که بسیج در جنگ سخت و نظامی حاضر شد و مسیر دفاع مقدس را تغییر داد، می‎تواند امروز در حوزه جنگ اقتصادی نیز وارد شود و ایفای نقش کند.

 

وی با بیان اینکه بسیج در حوزه‎های مختلف باید به گفتمان و یک اقدام تبدیل شود، تصریح کرد: شرط نخست بسیجی بودن با تقوا عمل کردن بسیج است و همه فرماندهان بسیجی باید این شرط دینی را در سازمان بسیج دنبال کنند.

 

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه باید همواره بسیج احساسی عمل نکند، تاکید کرد: شرط دوم بسیج با بصیرت بودن است که فرماندهان برای اداره بسیج با بصیرت باشند.

 

وی با بیان اینکه همه ظرفیت انقلاب اسلامی در تشکل بسیج باید وجود داشته باشد، گفت: هم‌افزایی عمل کردن بسیج با توجه به اینکه بسیج از اقشار مختلفی مانند کارگری، مهندسی، فرهنگیان، محلات، دانش‎آموزی و ورزشکاران تشکیل شده یک اصل است.

 

فرمانده سپاه نینوا گلستان ادامه داد: مقام معظم رهبری بسیج را مظهر مردم‌سالاری می‎دانند و مردم سالاری دینی و مظهر آن در بسیج مستضعفین نمایان می‌شود.

 

سردار صادقی با بیان اینکه هر پایگاه یک مرکز اندیشه به شمار می‎رود، گفت: بسیج اقتضائی عمل می‎کند و هر پایگاه یک مرکز عقلانیت دارد که به اقتضای زمان در پایگاه اقداماتی را انجام می‎دهد.

 

وی به الگو بودن بسیج تاکید کرد و اظهار داشت: بسیج باید همواره الگو باشد، الگو بسیج در دفاع مقدس سبب شده که امروز کشورهای خاور دور و کشورهای منطقه با تاسی از روحیه بسیجی در برابر نظام سلطه مقاومت کنند و استکبار نتواند بعد از گذشت شش تا هفت سال در کشورهای منطقه کاری از پیش ببرد.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است