شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانجانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان: جغرافیای تفکر بسیجی از مرزهای ایران خارج شده است

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان: جغرافیای تفکر بسیجی از مرزهای ایران خارج شده است

منتشرشده در گلستان سه شنبه, 02 آذر 1395 ساعت 13:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ کریمی اول گفت: امروز جغرافیای تفکر بسیجی از مرزهای ایران خارج شده و براساس این تفکر جوانان افغانی در سوریه از حرم آل البیت (س) دفاع می‎کنند.

 

به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ حسین کریمی‎ جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان در همایش بسیج مقدمه‎ساز ظهور و در جمع مردم ولایتمدار گرگان اظهار داشت: پایه لیبرال و دموکراسی در جهان در حال فروپاشی است و این مهم را می‎توان در مناظره اخیر بین دو کاندیدای ریاست جمهوری در آمریکا مشاهده کرد.

 

وی با بیان اینکه در مناظره ترامپ و کلینتون برهم ریختگی نظام دموکراسی را شاهد بودیم، افزود: همانطور که مقام معظم رهبری تاکید دارند از اتفاقاتی که برای آمریکایی‎ها می‎افتد نه عزا  و نه جشن می‎گیریم.

 

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی در اوج عزت است و همانگونه که امام(ره) پیش‎بینی کردند نظام لیبرال و دموکراسی از بین خواهد رفت.

 

سرهنگ کریمی‎اول اظهار داشت: امروزه انقلاب اسلامی همچون شعاع نور تاریکی‎های عالم را در می‎نوردد و هر چه جلو می‎رود به کوری چشم صهیونیست و دشمنان افسون می‎شود.

 

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان تفکر بسیجی را رمز پیروزی‎های جبهه مقاومت در عراق و سوریه دانست و افزود: امروز جغرافیای تفکر بسیجی از مرزهای ایران خارج شده و براساس این تفکر جوانان افغانی در سوریه از حرم آل البیت دفاع می‎کنند.

انتهای خبر/07

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است