شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوای استان گلستان : ۴۱۵۰ برنامه طی هفته بسیج در گلستان اجرا می‌شود

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان : ۴۱۵۰ برنامه طی هفته بسیج در گلستان اجرا می‌شود

منتشرشده در گلستان یکشنبه, 28 آبان 1402 ساعت 09:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان با اشاره به شعار محوری امسال هفته بسیج مبنی بر «بسیج امید ملت ایران است» گفت: چهار و ۱۵۰ برنامه طی هفته بسیج در گلستان اجرا می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی ملک‌شاهکویی، فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در نشست خبری به مناسبت آغاز هفته بسیج گفت: بسیج تفکر و شجره طیبه است که صرفا یک تشکیلات نظامی نبوده و سازمانی برای خدمت و یاری به محرومان و مستضعفان عالم است.

وی افزود: شعار محوری امسال «بسیج امید ملت ایران است» و بر اساس برنامه ریزی تلاش داریم تا چهار هزار و ۱۵۰ برنامه در هشت سرفصل را اجرا کنیم.

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان ادامه داد: برنامه‌های ترسیمی ار روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه با شعار جهاد، خدمت، سازندگی شروع شده و تا پنجم آذر ماه روز ملی گرگان ادامه خواهد داشت.

سردار ملک شاهکویی گفت: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر است تا اجلاسیه شهدای زن اهل تسنن کشور هشتم آذر در آق‌قلا برگزار شود.

وی ادامه داد: در مجموع حدود ۷ هزار شهیده در کشور داریم که ۳۸ نفر از این شهدا گلستانی هستند که بین این شهدای زن ۲۴ شهیده اهل سنت و ۱۴ شهیده شیعه از گلستان هستند.

سردار ملک شاهکویی گفت: ۱۸۶ یادواره شهدا در استان، صعود به قله‌ها و ارتفاعات استان گلستان، دیدار ویدیوکنفرانسی با رهبر معظم، بهره‌برداری از ۳۱۸ طرح محرومیت‌زدایی، توزیع ۴۶۴ سری جهیزیه با مشارکت امداد استان و رزمایش ۴۴۰ گروه جهادی و برگزاری میز خدمت توسط بسیج ادارات شهرستان‌ها را از برنامه های شاخص هفته بسیج در گلستان برشمرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است