شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستان فرمانده سپاه گلستان: اساتید انقلابی الگوی دانشجویان و نخبگان علمی و دانشگاهی هستند

 فرمانده سپاه گلستان: اساتید انقلابی الگوی دانشجویان و نخبگان علمی و دانشگاهی هستند

منتشرشده در گلستان چهارشنبه, 08 بهمن 1399 ساعت 09:13
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: چشم بسیاری از دانشجویان و نخبگان علمی و دانشگاهی به اساتید انقلابی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارعلی ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در دیدار با اعضای شورای سیاستگذاری سازمان بسیج اساتید استان اظهار داشت: نخبگان و صاحب نظران باید محیط دانشگاه‌ها را به سنگری برای دفاع از نظام و انقلاب اسلامی تبدیل کنند.

 

وی با بیان اینکه دانشگاه‌ها و اساتید انقلابی نقش مهمی در استمرار و موفقیت‌های انقلاب اسلامی دارند، خاطرنشان کرد: ما ماموریت داریم در گام دوم انقلاب اسلامی بیش از گذشته امیدآفرین بوده و نقشه شوم دشمن در ناامید کردن مردم را خنثی کنیم.

 

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان بیان داشت: اساتید دانشگاه رسالت دارند در شرایط کنونی که کلاس‌های حضوری دانشگاه‌ها تعطیل است از ظرفیت فضای مجازی برای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی استفاده کنند.

 

وی گفت: دستاوردهای کشور و اقتدار نظامی، دفاعی و امنیتی ایران اسلامی باید برای نسل جوان تبیین شود تا آینده سازان این کشور بدانند هیمنه پوشالی استکبار جهانی در حال فروپاشی است.

 

سردار ملک شاهکوهی با بیان اینکه چشم بسیاری از دانشجویان و نخبگان علمی و دانشگاهی به اساتید انقلابی است، افزود: الگوی استاد بسیجی ما باید کسی مثل شهید چمران باشد که نمونه یک استاد طراز انقلاب اسلامی بود.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است