شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانمسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نینوای استان گلستان: علامه مصباح یزدی در روشنگری و تبیین جایگاه ولایت تاثیرگذار بود

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نینوای استان گلستان: علامه مصباح یزدی در روشنگری و تبیین جایگاه ولایت تاثیرگذار بود

منتشرشده در گلستان شنبه, 20 دی 1399 ساعت 11:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نینوای استان گلستان گفت: علامه مصباح یزدی تمام عمر خود را در راه روشنگری و تبیین جایگاه ولایت صرف کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین جعفر رعایتی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نینوای استان گلستان در مراسم بزرگداشت ارتحال عالم ربانی آیت‌الله مصباح یزدی در انبارالوم شهرستان آق‌قلا اظهار داشت: از ابتدای خلقت آدم دو جبهه حق و باطل در مقابل هم قرار گرفته‌اند و همیشه این دو جبهه در تقابل خودشان شیوه‌های مختلفی به‌کار گرفته‌اند اما جبهه باطل هیچ وقت دست از تخاصم برنداشته و همواره دنبال لطمه زدن به اسلام است.

 

وی افزود: علامه مصباح یزدی تمام عمر خود را در راه روشنگری و تبیین جایگاه ولایت صرف کرد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نینوای استان گلستان عنوان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنی علیه این جبهه حق آغاز شد و ترور شخصیت‌ها در دستور کار دشمنان و جبهه باطل قرار گرفت و به دنبال قرار گرفتن اسلام آمریکایی به جای اسلام ناب بودند.

 

حجت الاسلام والمسلمین رعایتی گفت: دشمنان اسلام وقتی در فروپاشی انقلاب به نتیجه نرسیدند به دنبال نابودی و تضعیف اسلام به ویژه جبهه مقاومت برآمدند که در همه آن‌ها با حضور سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی با شکست روبه‌رو شدند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نینوای استان گلستان گفت: اگر علمای دین وجود نداشتند قاسم سلیمانی ها به وجود نمی‌آمدند. علمای تاثیرگذار افرادی هستند که آمر و عامل به معروف هستند و بتوانند در مردم بصیرت‌ افزایی ایجاد کنند و کسی که تمام عمر خود را در راه بصیرت‌دهی و نشان دادن جایگاه ولایت فقیه گذاشت آیت‌الله مصباح یزدی بود.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است